8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mažosios raketės sportininkai Telšiuose

Mažosios raketės sportininkai Telšiuose

Spalio 21-22 dienomis Telšiuose vyko tradicinis stalo teniso turnyras skirtas trenerio V.Giedraičio atminimui. Turnyre dalyvavo ir mūsų sporto mokyklos auklėtiniai kuriuos treniruoja Artūras Silius Šeštadienį varžėsi suaugusieji, sekmadienį jaunimas. Sporto mokyklos auklėtiniams pavyko parsivežti ir medalių.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis dvylikametis Rytis Damulis  iškovojo trečios vietos taurę ir specialų prizą-dovaną. Rytis prasiveržė į pusfinalį, bet pralaimėjęs Jonavos atstovui, gavo pradėt viską nuo pradžių, iš naujo kopti aukštyn, nes buvo žaidžiama dviejų minusų sistema. Įdomus likimo vingis, dėl trečios vietos kovoti Rytis stojo jau su prieš tai žaidusiu jonaviečiu ir šį kartą užtikrintai atsirevanšavo – 3:0.

Gerai žaidė ir Mantas Deveikis (5-6 vieta), Valdas Tubutis (8-9 vieta). Metais jaunesnis kairiarankis Titas Venckus užėmė 11-ą vietą. Šioje amžiaus grupėje varžėsi 29 vaikai.

Tarp vienuolikmečių mergaičių juknaitiškė Darinta Ašmantaitė, kurią treniruoja A. Silius, pelnė ketvirtos vietos medalį. Mergaičių grupę sudarė 18 žaidėjų.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė