8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mantas Sungaila iškopęs į finalą laimėjo bronzą

Mantas Sungaila iškopęs į finalą laimėjo bronzą

Šių metų lapkričio 4-5 dienomis Šakių sporto centre vyko Lietuvos mokinių dziudo pirmenybės. Pirmą dieną ant tatamio kovojo jaunučių amžiaus grupės sportininkai, o antrąją pirmenybių dieną kovojo vaikų amžiaus grupės sportininkai. Šiose abejuose amžiaus grupėse jėgas išbandė ir Rimvydo Lukošiaus treniruojami auklėtiniai

Jaunučių amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Uosiui Knapkiui, jis savo svorio kategorijoje iškovojo pirmenybių bronzą. Nedaug iki medalio pritrūko Matui Gerulskiui. Jis liko penktas.

Antrąją pirmenybių dieną kovojo vaikų amžiaus grupės sportininkai. Čia geriausiai sekėsi Mantui Sungailai. Jis tik finale nusileido panevėžiečiui ir liko antras. Kiti po pirmame rate pralaimėtų kovų pasitraukė iš pirmenybių.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė