8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lukas Kordušas suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionato čempionas

Lukas Kordušas suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionato čempionas

Penktadienį, lapkričio 10 d., nuo ryto iki vakaro Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame varžėsi geriausi mūsų šalies sunkiaatlečiai iš Telšių, Anykščių, Marijampolės, Vilniaus ir kitų šalies miestų ir miestelių. Lyderio vardą apgynė ir eilinį kartą Lietuvos čempionu tapo Aurimas Didžbalis. Bet ne tik klaipėdiečiai turi kuo pasigirti, Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Lukas Kordušas taip pat tapo čempionų savo svorio kategorijoje. Iškovotas ir bronzos medalis, kuriuo pasipuošė buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Tomas Ličinchai, nusileidęs tik A. Didžbaliui.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Lukas Kordušas, kurį treniruoja Laimas Ličinchai ir Liudas Čičirka varžėsi 77 kg grupės varžybose ir visus konkurentus pranoko abejose rungtyse ir dvikovėje. 

Lukas išrovė 116 kg, išstūmė 145 kg sveriančias štangas bei dvikovėje surinkęs 261 kg tapo čempionu. Jo varžovas klaipėdietis Matas Vitkauskas nusileido vos vienu kg ir liko antras (117+143=260). Trečia vieta Raimondas Trajanauskas išrovė 105 kg, išstūmė 135 kg, dvikovėje 240 kg.

Buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis  Tomas Ličinchai (Klaipėda-Šilutė, dabar treniruoja treneriai B. ir R. Vyšniauskai) svorio iki 105 kg varžybose liko A. Didžbalio užnugaryje - antras. Jis išrovė 175 kg, išstūmė 185 kg ir dvikovėje surinko 340 kg. Trečiąją vietą šioje svorio grupėje užėmė Sergejus Lichavojus (Klaipėda, tr. B. ir R. Vyšniauskai), dvikovėje surinkęs 323 kg (išrovė 145 kg ir išstūmė 178 kg).  

T. Ličinchai tai buvo puiki generalinė repeticija prieš gruodžio mėnesio pradžioje Amerikoje, Anaheime, vyksiantį pasaulio sunkiosios atletikos čempionatą, kur ten mūsiškis išbandys taip pat 105 kg. svorio kategorijoje.

Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate dalyvavo ir kiti Šilutės sunkiaatlečiai, tik iki prizinių vietų jiems šiek tiek pritrūko: Ramunas Šteinys, Viktoras Šeperys, Matas Kazlauskas, Juozas Bartkus ir Erikas Augustaitis.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė