8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunučiai kovojo Šventojoje ir Marijampolėje

Lietuvos jaunučių asmeninėse pirmenybėse Marijampolėje ir šalies varžybose tarp rajonų Šventojoje Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai iškovojo 9 pirmos, 1 antros ir 3 trečios vietos apdovanojimus.

Šių miestų ringuose pirštnes surėmė apie 150 jaunųjų boksininkų.

Pirmas vietas laimėjo Rokas Jonušas (30 kg) iš Naujakurių pradinės mokyklos, Saulius Toleikis (32 kg), Ignas Šmitas (38 kg), Mantas Murauskas (40 kg), Tomas Tunyla (54 kg) - visi iš Pamario pagrindinės mokyklos, Mantas Milkeis (48 kg, M.Jankaus pagr. mokykla), o Tomas Aleksandravičius (34 kg) iš Žibų pradinės mokyklos Marijampolėje buvo pimas, Šventojoje - antras.

Trečias vietas tarp rajonų komandų pelnė Mantas Stančius (42 kg, Jaunimo mokykla) ir Dovydas Čerlinskas (42 kg, Pamario pagr.).