8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarps stipriausių Lietuvos boksininkių – keturios šilutiškės

Tarps stipriausių Lietuvos boksininkių – keturios šilutiškės

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo organizuojamas tarpvalstybinis moterų bokso susitikimas. Šeštadienį, lapkričio 18 dieną, Lietuvos boksininkės Pasvalyje kovojo su baltarusėmis, latvėmis ir estėmis, tarptautiniame mače dalyvavo 11 lietuvių, iš jų net keturios šilutiškės, kurias treniruoja Vincas Murauskas. Čempionėmis tapti pavyko trims lietuvaitėms, iš kurių dvi šilutiškės.Lietuvai atstovavo stipriausios mūsų šalies boksininkės. Beveik visos yra dalyvavusios pasaulio ir Europos suaugusiųjų ar jaunimo čempionatuose. Smagu, kad tarp stipriausiu moterų pateko ir keturios šilutiškės. Austėja Aučiūtė bei trys Šilutės sporto mokyklos auklėtinės: Gabrielė Diekontaitė, Rugilė Altaravičiūtė ir Gabrielė Bagdonaitė.

Vienbalsės pergalės


Aukso medalius pavyko laimėti dviem mūsiškėms. Austėja Aučiūtė (64 kg. sv. kat.) boksavosi su latve Elizaveta Čerkasova ir ją, vienbalsiai po trijų randų po tris minutes, įveikė mūsiškė. Vienbalsiai savo varžovę Madara Brikmane (Latvija) įveikė ir šilutiškė Gabrielė Diekontaitė (80 kg. sv. kat.)

 

Antros vietos atiteko: 57 kg. svorio kategorijoje Rugilei Altaravičiūtei, kuri rezultatu 2:1 nusileido baltarusei Yesipenka Ulyana ir Gabrielė Bagdonaitė (81 kg.), kuri nusileido estei Anna-Lisa Piirimagi 2:1. 

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė