8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mažosios raketės mylėtojų turnyras palydint 2017 m.

Mažosios raketės mylėtojų turnyras palydint 2017 m.

Traksėdžių mokyklos sporto salėje vyko asmeninės berniukų ir mergaičių stalo teniso varžybos. Jėgas išbandė 23 stalo tenisininkai, kuriuos treniruojas Šilutės sporto mokyklos treneris Artūras Silius bei neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) vadovas Jonas Piekautas. Tiems, kuriems geriausiai sekėsi buvo apdovanoti diplomais, medaliais bei taurėmis. Ne vienas jaunasis sportininkas pamatęs varžovą su apdovanojimu, pažadėjo 2018 metais daugiau treniruotis ir siekti geresnių rezultatų.

 

Dalyvių amžius buvo 8-13 metų. Pagal tai treneriai ir suskirstė vaikus į grupes. Rungtynės buvo įdomios, pilnos emocijų, nė vienas mažosios raketės valdytojas nenorėjo pralaimėti varžovui, tad stengėsi iš paskutiniųjų. Buvo ir tokių, kur ašarą išliejo, bet treneriai moka juos nuraminti ir toliau tęsti kovą.

 

Mergaičių kovos

Tarp 8-9 metų mergaičių pirmą vietą iškovojo Karolina Uksaitė (Traksėdžiai),  tarp 10-11 metų mergaičių nugalėjo Neda Alkšnaitė, o antra liko Oresta Mereckytė (Traksėdžiai). Tarp mergaičių, kurioms 12-13 metų, lydere buvo sporto mokyklos auklėtinė Karina Alkimavičiūtė, įveikusi visas tris varžoves vienodu rezultatu 3:0. Antrą vietą užėmė A.Arnašiūtė, trečią – šilutiškė Almantė Šimkutė, ketvirtą - Inga Nausėdaitė (Traksėdžiai).

 

Berniukų kovos

8-9 metų berniukų varžybose geriausiai mažąją raketė valdė Jonas Raugevičius, lemiamoje dvikovoje įveikęs puolėją Ernestą Pundiną – 3:1. Ernestui atiteko antros vietos medalis. Trečią vietą užėmė L. Arnašius.

Visi prizininkai – traksėdiškiai, lankantys NVŠ grupės užsiėmimus. Tarp 10-11 metų berniukų geriausiai pasirodė kairiarankis Titas Venckus, sporto mokyklos auklėtinis. Titas bendraamžiams nepatogus varžovas, nes moka suteikti kamuoliukui stiprų viršutinį sukimą. Bet ir pačiam Titui teko nemažai nerimo kol įveikė atkaklų L. Raugevičių iš Traksėdžių - 3:2. Lukas liko antras, trečią vietą užėmė N. Petraitis.

 

Įsimintina kova Mantui

Labai įdomios, atkaklios ir įtemptos kovos vyko 12-13 metų berniukų grupėje. Čia varžėsi keturi itin pergalės trokštantys mažosios raketė mylėtojai. Čempiono taurė atiteko sporto mokyklos auklėtiniui Mantui Deveikiui, kuris finalinę partiją žaidė su treniruočių draugu Ryčiu Damuliu. Pirmą kartą turnyre Mantas  buvo pranašesnis už Ryti ir jį aplenkė. Įsimintina akimirka Mantui. Ryčiui atiteko antra vieta, trečias liko Valdas Tubutis, išplėšęs iš prizininkų po setą. Ketvirtą vietą užėmė D. Čiumakovas (Traksėdžiai).

 

nuotraukoje: Tupi: Neda Alkšnaitė, Oresta Mereckytė, Jonas Raugevičius, Deividas Čiumakovas

Antra eilė: treneris Artūras Silius, Lukas Arnašius,Ernestas Pundinas, Merūnas Dubickas

3je eilėje: Auksė Arnašiūtė, Titas Venckus, Lukas Raugevičius, Urtė Pavernikaitė,K arolina Uksaitė,

4je eilėje: treneris Jonas Piekautas, Inga Nausėdaitė, Karina Alkimavičiūtė, Almantė Šimkutė, Nojus Petraitis, Valdas Tubutis, Mantas Deveikis, Rytis Damulis,

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė