8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse šilutiškiai geriausi

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse šilutiškiai geriausi

Savaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius ir Lina Leikuvienė vyko į Šiaulius, kur dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Mūsiškiams pavyko būti geriausiais ir jaunių ir jaunimo grupėje. Komandoms įteiktos taurės. Varžybose dalyvavo 11 jaunių ir 4 jaunimo atstovai. Visi dalyvavę jauniai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių pirmenybėse Kaune vasario 9-10 d.

 

 

Jaunimo dvigubi čempionai

 

Jaunimo grupėje dvigubais čempionais tapo Kristina Jašauskaitė ir Jokūbas Tubutis. Kristina trišuolio ir šuolio į tolį rungtyje buvo geriausia ir pasipuošė aukso medaliais. Taip savo komandai pridėjo 24 taškus. Jokūbas taip pat džiaugėsi dviem aukso medaliais, jis buvo nepralenkiamas 300 m ir 600 m distancijose. Komandai uždirbo taip pat 24 taškus.

 

Puikiai pasirodė ir jaunių grupėje Osvaldas Gusčius, kuris šuolio į tolį rungtyje nušoko toliausiai ir iškovojo čempiono vardą. Sidabrą Osvaldas iškovojo trišuolio rungtyje , jis taip pat komandai uždirbo nemažai taškų.

 

 Dar vienas aukso medalis atiteko Martynui Lidžiui, kuris greičiausiai įveikė 60 m barjerinio bėgimo distanciją. Jo komandos draugas Mantas Stonkus startavo kartu su Martynu, jis finišą kirto trečias – bronza. Vaikinai Šilutės komandai pridėjo 25 taškus.

 

Sidabro medaliu džiaugėsi Emilija Saudargaitė, kuri 300 m. jaunių grupėje įveikė antra. Emilija 60 m. distancija įveikė trečia ir pasipuošė dar vienu medaliu, tik šį kartą bronziniu.

 

Antros vietos medalį iškovojo ir Julija Baciūtė (jaunės), ji 1500 m. kliūtiniame bėgime finišavo antra. Julijai atiteko ir bronzos medalis 600 m distancijoje.

 

Dar vienam Šilutės sporto mokyklos auklėtiniui atiteko du medaliai, tai Justui Budrikui. Sidabras – 600 m distancijoje ir bronza 1000 m distancijoje. Komandai uždirbo svarbius 21 tašką.

 

Sidabras atiteko ir Kristinai Bataitytei, kuri 3 kg. rutulio stūmimo rungtyje užėmė antrą vietą.

 

Erestidai Bagdonaitei atiteko bronza 1000 m. jaunių bėgime. Bronza atiteko ir Kęstučiui Mickui, jis finišavo trečias 1000 m. bėgime jaunuoliu grupėje.

 

Du bronzos medalius iškovojo Justinas Bočkus – trišuolio ir šuolio į tolį rungtyje.

Ne daug iki medali pritrūko ir kitiems Šilutės SM auklėtiniams, kurie užėmė ketvirtas vietas. Be medalių, bet su gausiu taškų kraičiu komandai. Paulius Gudaitis 200 m kliūtinis bėgimas, Robertas Žilius, šuolis į aukštį, Dija Jasaitė (5 v.) 60 m barjerinis bėgimas.

 

Tiek vaikinų, tiek merginų 4x200 estafetiniame bėgime iškovotos ketvirtos vietos.  Bet šie auklėtiniai pridėjo komandai po 6 taškus. Merginos: Julija, Dija, Emilija ir Kristina. Vaikinai: Martynas, Justas, Osvaldas ir Jokubas .

 

 Kaip komanda Šilutės sporto mokykla iškovojo pirmas vietas tiek jaunių, tiek jaunimo grupėse. Mūsiškiai buvo geriausi iš 34 komandų. Trenerė Lina Leikuvienė, negailėjo gražių žodžių mokyklos lengvaatlečiams. Pasak trenerės  šilutiškių komanda pasižymėjo draugiškumu, vieni kitus palaikė, skatino plojimais, visi labai norėjo pergalės.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose