8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečiai per dvi dienas išbandė jėgas ir Šiauliuose ir Klaipėdoje

Lengvaatlečiai per dvi dienas išbandė jėgas ir Šiauliuose ir Klaipėdoje

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai lydimi lengvosios atletikos trenerio Stasio Oželio sausio 19 dieną vyko į Lietuvos jaunučių pirmenybes, kurios vykos Šiauliuose. Dalyvavo 8 miestai bei 31 vienas rajonas. Mūsiškiai rajono tarpe, kaip Šilutės rajono komanda, užėmė šeštą vietą surinkusi 73 taškus.

Sekančią dieną treneriai su jauniausiais lengvaatlečiai išvyko į „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapą Klaipėdoje. Iš ten medalių neparsivežta, bet pasisemta geros patirtie.

Šiauliuose bronza

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams iš Šiauliuose vykusiu Lietuvos jaunučių pirmenybių pavyko parsivežti tris bronzos medalius. Nojus Gailiūnas, kurį treniruoja Lina Leikuvienė finišavo trečias 60 m. barjeriniame bėgime. Trečias finišavo ir Stasio Oželio auklėtinis Dovydas Viskintas trišuolio rungtyje. Bronza džiaugėsi ir Marius Rudzevičius (treneriai S. Oželis ir B. Mulskis), kuris 4 kg. rutulį nustūmė 13,88 m.

Iki medalių nedaug trūko 4 v. 200 m. bėgime užėmusiai Ingai Nausėdaitei ir 5 v. užėmusiam Eimantui Dabulskiui, kuris dalyvavo 1000 m. kliūtiniame bėgike. Abu sportininkus treniruoja S. Oželis.

Šilutiškiai, kaip komanda užėmė 6 V.  Pirma atiteko Kėdainių r., antra – Švenčionių r. ir trečia – Šiaulių r. Miestų grupėje: I v. Kaunas, II v. Klaipėda, III v. Šiauliai. 

Iš vaikų varžybų be medalių

Sausio 20 dieną vyko „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybų I etapas. Ten mūsų mažiesiems nepavyko iškovoti medalių, bet pasisėmė geros energijos bei patirties.

Arčiausiai medalio buvo L. Leikuvienės treniruojamas Gabrielius Mickus, kuris 600 m. bėgime finišavo ketvirtas. 600 m. bėgime startavo net keturios jaunosios bėgikės: Goda Šiaudvitytė (6 v.), Mija Pielikytė (9 v.), Augustė Juškaitė (11 v.) ir Kamilė Kerpytė (12 v.).

Šuolio į tolį Regimantas Leikus užėmė 9 v., p 200 m. bėgimo distancijoje Rasa Kinčiūtė – 11.

Tai tik pirmasis etapas. Tad tikimės tolimesni rezultatai visus pradžiugins ir jaunieji lengvaatlečiai pasipuoš dar ne vienu medaliu.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė