8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės lengvaatlečiai džiugina aukštais pasiekimais

Šilutės lengvaatlečiai džiugina aukštais pasiekimais

Smagu, kaip galima pasidžiaugti šaunia Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos komanda, kuri jau ne kartą džiugina aukštais pasiekimais. Vasario 9-10 dienomis lydimi trenerės Linos Leikuvienės Šilutės lengvaatlečiai išvyko į Kaune vykusias Lietuvos jaunių (15-16 metų) pirmenybes. Iš ten pavyko parsivežti tris medalius bei komandos nugalėtojos titulą rajonų grupėje.

Į pirmenybes turėjo vykti šaunusis vienuoliktukas, deja du lengvaatlečius pačiupo visoje Lietuvoje siautėjantis gripas. Tad šilutiškių garbę išvyko ginti 9 sportininkai. Ir jie puikiai susitvarkė su užduotimis.

Medalininkai 

Iš visų vykusių lengvaatlečių medalius iškovojo du Linos Leikuvienės auklėtiniai. Julija Baciūtė 1500 m bėgime su kliūtimis finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Sidabro medalis atiteko ir Osvaldui Guščiui, kuris šokdamas į tolį nušoko 6,55 m, jam taip pat atiteko ir bronza trišuolio rungtyje (rez. 13,97 m).  Prizininkai už šaunų pasirodymą komandai surinko net 39 taškus.

Kitiems auklėtiniams iki medalių šiek tiek trūko, bet jie kaip komanda padarė daug, pridėjo reikiamų taškų Šilutės rajono komandai ir dabar visi kartu galime pasidžiaugti pirma vieta tarp 36 komandų. Sportininkams komandiniai taškai skiriami užėmus 1-12 vietas. Treneriai dėkingi – Julijai Baciūtei 600 m bėgime (6 taškai), Emilijai Saudargaitei 300 m ir 60 m barjerinis bėgimas (7 tšk.), Martynui Lidžiui 60 m barjerinis bėgimas (6 tšk.),  Erestidai Bagdonaitei 1000 m ir 3000 m bėgimas (16 tšk.), Pauliui Gudaičiui 3000 m bėgimas ir 2000 m kliūtinis bėgimas (17 tšk.), Robertui Žiliui šuolis į aukštį ir trišuolis (4 tšk.) ir Kristinai Bataitytei rutulio stūmimas 3 kg. (6 tšk.).

Skaičiuojant komandinę įskaitą rajonams taškai sumavosi iš Lietuvos rajonų jaunių pirmenybių vykusių Šiauliuose ir Lietuvos jaunių pirmenybių Kaune. Rajonų komandų buvo 36-šios, mūsų komanda surinkusi 271 taškus džiaugėsi pirma vieta, antra vieta – Raseinių r. (214 tšk.) ir trečia – Kėdainiams (214 tšk.).

Norėtųsi pasidžiaugti ir tuo, kad jei varžytumėmės tarp miesto komandų, nebūtumėm prasčiausi. Šilutiškiams Lietuvos jaunių pirmenybėse geriau pasirodyti pavyko net už Panevėžio ir Alytaus miestų komandas.  Miestų tarpe pirma vieta atiteko Kauno pirmai komandai, antra – Vilniaus pirmai komandai, trečia – Šiauliams.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė