8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškiai boksininkai iš Lietuvos rajonų bokso čempionato grįžo su aštuoniais aukso medaliais

Šilutiškiai boksininkai iš Lietuvos rajonų bokso čempionato grįžo su aštuoniais aukso medaliais

Vasario 8-10 dienomis vyko Lietuvos rajonų suaugusiųjų (gim. 1978–1999 m.) ir jaunimo (gim. 2000–2001 m.) (vyrų ir moterų) bokso čempionatas. Iš viso vyko 13 Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtinių, kurie visi ligi vieno parvežė medalius. Išviso 8 aukso medalius bei 4 bronzos. Šilutiškiai iškovojo ir komandinėje įskaitoje I vietą. O varžovų buvo iš įvairių rajono miestelių – dalyvių 116.

Visi boksininkai kovojo 3 raundus po 3 min. tik suaugusiųjų vyrų grupėje apsauginiai šalmai nedėvimi, o tiek jaunimo tiem suaugusių moterų čempintose apsauginiai šalmai yra privalomi.

Jaunimo nugalėtojai

Merginų grupėje 64 kg. svorio kategorijoje dalyvavo dvi šilutiškės. Gabrielė Bagdonaitė į finalą nepateko, nusileido Panevėžio rajono boksininkei Erikai Kietytei, tad mūsiškei liko bronza. Komandos draugei Monikai Elglynaitei pusfinalis sėkmingesnis, ji įveikė Elizą Mickevičiūtę (Kalvarija) ir finele susitiko su E. Kietyte. Čia trenerio Vinco Murausko auklėtinė įrodė, kad įveikus vieną šilutiškę antros nepaims. Savo varžovę iš Panevėžio Monika įveikė aiškia persvara džiaugėsi auksu.

Turime ir dar vieną auksinę merginą, tai Rugilė Altaravičiūtė, kuri įveikusi visas varžoves (Sandrą Strimaitytę iš Kalvarijos, Justiną Žvigaitę iš Kėdainių) džiaugėsi čempionės titulu.

Vaikinų grupėje 60 kg svorio kategorijoje neįveikiamas buvo Aurimas Koroliovas. Jis įveikęs du varžovus  - Aivarą Ramanauską iš Kalvarijos ir Aurimą Skiką iš Kėdainių pateko į finalą, kur kovojo su kėdainiškių Kvintu Leonavičium. Kovingesnis ir stipresnis mūsiškis – Aurimui atitenka aukso medalis.

56 kg. svorio kategorijoje ringe pirštines su varžovais surėmė šilutiškis Markas Užkuraitis. Jis pirmąją kovą laimėjo prieš pasvalietį Mindaugą Steponaitį, gaila bet pusfinalyje įveikti varžovo iš Jonavos Alano Galinaičio nepavyko. Markui atiteko bronzos medalis.

Bronzos medalis 49 kg svorio kategorijoje atiteko ir Mindaugui Juciui, kuris nusileido Laurynui Bučniui ir Tautagės ir iki finalo nenuėjo.

Suaugusiųjų čempionate

Moterų grupėje 64 kg svorio kategorijoje finale įveikusi kėdainiškę Brendą Žylitę čempiones vardu bei aukso medaliu džiaugėsi Austėja Aučiūtė.

Auksu pasipuošė ir vyriškis Marius Kontrimas įveikęs Aivarą Monkų iš Kalvarijos (49 kg sv. kat.).

Auksą iškovojo ir +91 kg. sv. kat. ringę kovojęs šilutiškis Povilas Mauricas, finale jis įveikė kretingiškį Mindaugą Ročkų.

Svorio kategorijoje 81 kg. dalyvavo du šilutiškiai. Tai burtai nulėmė, kad pusfinalyje susitiko komandos draugai Julius Vingis ir Lukas Petrauskas. Po kovos paaiškėjo, kad dėl aukso kovoti stoja Lukas su varžovu iš Telšių Kornelijum Norvilu, o Juliui atiteko bronzos medalis. Finale Lukas su varžovu susitvarkė ir iškovojo čempiono vardą bei aukso medalį.

Aiškia persvarą 91 kg sv. kat. finale įveikęs pasvalietį Mindaugą Mateliūną aukso medalį iškovojo mūsiškis Robertas Jokulys. Bronzą laimėjo Jokūbas Uljanovas (75 kg.).

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė

iš kairės: M. Kontrimas, R. Jokulys, L. Petrauskas, P. Mauricas, A. Aučiūtė, M. Užkuraitis, treneris V. Murauskas, R. Altaravičiūtėm A. Koroliovas ir M. Eglynaitė

iš kairės: M. Kontrimas, R. Jokulys, L. Petrauskas, P. Mauricas, A. Aučiūtė, M. Užkuraitis, treneris V. Murauskas, R. Altaravičiūtėm A. Koroliovas ir M. Eglynaitė