8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš Lenkijos - bronza

Tarptautiniame jaunimo (17-18 m.) bokso turnyre Grudzėje (Lenkija) Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Artūras Andriuščenka iškovojo bronzos medalį.

Grudzės ringe kovojo du Lietuvos nusipelniusio trenerio šilutiškio V. Murausko auklėtiniai: Karolis Stasytis (51 kg) ir Artūras Andriuščenka (57 kg). Jie į Lenkiją nuvyko kartu su kauniečiais.

A. Andriuščenka, nugalėjęs vengrą, iškopė į pusfinalį. Jam teko suremti pirštines su Lenkijos boksininku. Dvikova buvo įtempta, bet teisėjai atidavė pirmenybę ringo šeimininkui. Anot trenerio V. Murausko, kuris Lenkijoje nebuvo, užsienyje gali nugalėti tik tas, kuris savo meistriškumu yra visa galva pajėgesnis už varžovą.

K. Stasytis pirmą kovą pralaimėjo Turkijos boksininkui. Mėgstantis artimą kovą Karolis nesuvaikė turko, kuris strykčiojo po ringą kaip vijurkas. Kovoti visa jėga mūsiškiui sutrukdė sulaužytas pirštas. Vis dėlto Karolis šioje išvykoje pasisėmė patirties.

Gegužės pabaigoje A. Andriuščenka ir K. Stasytis tarptautiniame jaunimo turnyre Prancūzijoje gins Lietuvos jaunimo rinktinės garbę.