8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunimo bokso čempionate tarp geriausių ir dvi šilutiškės

Lietuvos jaunimo bokso čempionate tarp geriausių ir dvi šilutiškės

Vasario 20 dieną Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko lydimi auklėtiniai išvyko į Lietuvos jaunimo bokso čempionatą Panevėžyje. Čempionate, kuris vyko penkias dienas, kovojo 96 vaikinai ir 20 merginų. Vaikinai kovojo dešimtyje svorio kategorijų, merginų varžybos vyko septyniose svorio kategorijose. Iš penkių važiavusiųjų dviem pavyko tapti čempionėms ir dviem parvežti bronzos medalius.

Aiškia persvara – dvi čempionės

Čempionės titulą apgynė ir aukso medaliu pasipuošė I gimnazijos mokinė, Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Rugilė Altaravičiūtė. Boksininkė 54 kg svorio kategorijoje finale pirmame raunde nugalėjo kaunietę Ievą Budėnaitę.

Iki 64 kg svorio kategorijoje finale šilutiškė Monika Eglynaitė pirmame raunde nugalėjo Elizą Mickevičiūtę iš Kalvarijos ir taip pat tapo čempionė bei parsivežė auksą 

Šilutiškė Gabrielė Bagdonaitė - buvusi pernai metų čempionė. Gaila, šiemet čempionate jai nepavyko išsaugoti čempionės vardo, bet medaliu pasipuošė. 69 kg svorio kategorijoje pusfinalyje mūsiškė nusileido E. Kietytei, kuri ir tapo vėliau čempionė įveikusi panevėžietę Gintarę Sadauskaitę.

Bronzos medalis 64 kg svorio kategorijoje atiteko ir vaikinui iš Šilutės. Tai Julius Pečkys, kuris pusfinalyje pralaimėjo pernai metų Europos prizininkui iš Kauno.

Be medalio liko komandos draugas Aurimas Koroliovas. Jis 60 kg svorio kategorijoje ringe kovojo su pernai metų Lietuvos čempionu. Pasak trenerio V. Murausko, pirmus raundus Aurimas boksavosi labai jau nesusikaupęs, todėl juos pralaimėjo. Trečiame raunde mūsiškis susiėmė ir jį laimėjo, bet, kaip sakoma ‚traukinys jau nuvažiavo“, to nepakako, kad varžovas būtų įveiktas (boksuojamasi 3 raundus po 3 min.).   

Po Lietuvos jaunimo čempionato paaiškėjo preliminari rinktinės sudėtis, kuri kovos kovo 21-24 dienomis Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame Dano Pozniako turnyre.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė

A. Koroliovas, R. Altaravičiūtė, treneris V. Murauskas, M. Eglynaitė ir J. Pečkys