8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Praėjusią savaitę intensyviai vyko Šilutės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Kaimo vietovių mokyklų mokiniai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: jaunesnieji 2007 m. gimimo ir jaunesni, o vyresnieji 2005 m. gimimo ir jaunesni. Šiose varžybose mokiniai varžosi aštuoniose kombinuotose estafetėse, kurios pateiktos 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių nuostatose. Atliekant šias estafetes lavinamos vaikų vikrumo, greitumo, koordinacijos ypatybės, tobulinami krepšinio, futbolo, gimnastikos, salės riedulio technikos veiksmai, ugdomas komandinis bendradarbiavimas siekiant bendro tikslo – pergalės.

Jaunesnieji mokiniai kovo 6 dieną, Vainuto gimnazijos sporto salėje rungtyniavo finalinėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Iš  šešių rajono mokyklų komandų nugalėtojais tapo Katyčių pagrindinės mokyklos pradinukai atkaklioje kovoje įveikę Juknaičių pagrindinės mokyklos mokinius, trečiąją vietą iškovojo Kintų.

Keturios stipriausios rajono kaimo vietovių vyresniųjų mokinių komandos varžėsi kovo 8 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje, kurie dėl patekimo į finalines varžybas dar turėjo nugalėti varžovus rajono zininėse varžybose.  Seniai Kintų mokyklos sporto salėje vyko tokia atkakli kova: daug triukšmo, jaudulio, emocijų, klaidų ir pergalių. Kintiškiai varžybose puikiai pasirodė ir džiaugėsi pergale prieš labai pajėgią Katyčių pagrindinės mokyklos komandą.  Dar atkaklesnė kova vyko dėl trečios vietos ir tik „greičio“ estafetė lėmė, kad trečią vietą iškovojo Usėnų pagrindinės mokyklos komanda aplenkusi mokinius iš Saugų pagrindinės mokyklos.

Katyčių ir Kintų pagrindinių mokyklų mokinių komandos , tapusios stipriausios savo amžiaus grupėse rajone, įgijo teisę ginti ne tik savo mokyklų, bet ir rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, kurios kovo 10 d. vyko Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje. Labai džiugu, kad tiek Katyčių, tiek Kintų pagrindinių mokyklų mokiniai, pademonstravo visus savo geriausius gebėjimus ir įveikė  Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio bei Tauragės rajono Žygaičių gimnazijų komandas bei tapo šių varžybų nugalėtojomis.

Sekantis etapas katytiškiams ir kintiškiams – Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos kovo 24 d. Šiaulių rajone.  Sėkmės !

Kintų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė su savo mokiniais

Šilutės sporto mokykla, 

A. Sakalienė, L. Leikuvienė