8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comGluosnių g. 13B, Šilutė Lietuva, LT- 99126
lten

Iš Lietuvos rajono jaunių bokso čempionato parvežta 6 medaliai

Iš Lietuvos rajono jaunių bokso čempionato parvežta 6 medaliai

2018 metų balandžio 5-7 dienomis, Pasvalyje vyko Lietuvos respublikos rajonų jaunių bokso čempionatas. Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet susirinko daug sportininkų iš Kretingos, Kalvarijos, Pasvalio, Jonavos, Telšių, Kėdainių, Palangos, Tauragės, Biržų, Radviliškio bei Panevėžio rajono. Čempionate sudalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai. Jiems pavyko iškovoti tris aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius.

Merginom auksas ir sidabras

Svorio kategorijoje iki 70 kg čempiones vardą iškovojo Greta Lozoraitytė, kuri finale aiškia persvara įveikė kretingiškę Karoliną Paulauskaitę.

Komandos draugė Emilija Marcinkutė dalyvavo +80 kg svorio kategorijoje, ji finale nusileido Kamilei Aglinskaitei (Pasvalys) ir Emilijai atiteko sidabro medalis.

Vaikinų pasirodymas ringe

Svorio kategorijoje 48 kg finale Simas Kiminius susitiko su Arnu Kazakevičium iš Pasvalio. Po kovos susumavus taškus paaiškėjo, kad mūsiškiui skiriama antra vieta – sidabro medalis. Broliui Rimui Kiminiui 54 kg. svorio kategorijoje atiteko bronza.

Aukso medaliu pasipuošė Markas Užkuraitis, kuris finale 57 kg svorio kategorijoje įveikė Martyną Bučnių iš Tauragės. Auksas atiteko ir Džiugui Liukui, kuris +80 kg svorio kategorijoje įveikė visus varžovus.

Važiavusiam Aloyzui Auškeliui medalio iškovot nepavyko.

A. Auškelis, S. Kiminius, R. Kiminius, M. Užkuraitis, D. Liutkus, treneris V. Murauskas, G. Lozoraityte, E. Marcinkute

Šilutės sporto mokykla,

A. Sakalienė