8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

„Žemaitijos taurės“ finaluose šilutiškiai iškovojo nemažą glėbį taurių

„Žemaitijos taurės“ finaluose šilutiškiai iškovojo nemažą glėbį taurių

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, puikiai pasirodę prieš tai vykusiose „Žemaitijos taurės“  I ir II etapuose, kovo 30 dieną vyko į  „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių varžybų finalinį etapą. Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai finale, kuris vyko Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, iškovojo ne vieną prizinę vietą, o net dvylika.

Puikiai sekėsi ir Žemaitijos taurės“ vaikų finale, čia bėgikės iškovojo dvi trečios vietos taurės.

Jaunės ir Jauniai

Emilija Saudargaite, treniruojama L. Leikuvienės,  60 m barjeriniame bėgime finišavo trečia, nusileisdama tik dviem Klaipėdos atstovėms. S. Oželio auklėtiniams 60 m. barjeriniame bėgime, vaikinų grupėje, pavyko užimti dvi prizines vietas: Martynas Lidžius - II v., Mantas Stankus – III v.

Trenerės L. Leikuvienės treniruojami auklėtiniai dalyvavo 1000 m. distancijoje. Merginų grupėje Julija Baciūtė užėmė III v., vaikinų - Justas Budrikas finišą kirto pirmas, o komandos draugas Paulius Gudaitis finišavo trečias.

Trišuolio rungtyje S. Oželio auklėtinė Beatričė Kalvaitytė užėmė III vietą. Trišuolio rungtyje dalyvavo ir vaikinai: Osvaldas Gusčius I v. (L. Leikuvienė) ir Tautvydas Bartkus II v. (S. Oželis)

Rutulį 3 kg pasirodo stumia geriausiai šilutiškė Kristina Bataitytė, ji aplenkė visas savo 8 varžovės ir džiaugėsi pirmos vietos taure.

Jaunutės ir jaunučiai

60 m barjeriniame bėgime L. Leikuvienės auklėtinis Nojus Gailiūnas  užėmė I vietą, pirma vieta atiteko ir 4 kg rutulį stūmusiam Mariui Rudsevičiui (tren. S. Oželis ir B. Mulskis).

 Žemaitijos taurės vaikų varžybose trečių vietų taures iškovojo 60 m. bėgime Rugilė Inokaitytė ir  600 m - Goda Šiaudvytytė.

tupi iš kairės: jauniai J. Baciūtė (1000 m III v.), J. Budrikas  (1000 m I v.), P. Gudaitis  (1000 m III v.), stovi iš kairės jaunučiai: N. Gailiūnas (60 m barjerinis bėgimas I v.), I. Nausėdaitė (trišuolis I v.), jauniai: E. Saudargaitė  (60 m barjerinis bėgimas III v.), B. Kalvaitytė (trišuolis III v.), O. Guščius   (trišuolis I v.), K. Bataitytė (rutulio stūmimas I v.), M. Lidžius  (60 m barjerinis bėgimas I v.), T. Bartkus (trišuolis II v.), M. Sonkus  (60 m barjerinis bėgimas III v.)

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė