8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jauniu-moksleivių čempionate šilutiškiui sidabras

Lietuvos jauniu-moksleivių čempionate šilutiškiui sidabras

Penktadienį, balandžio 20 dieną, Šilutėje vyko Lietuvos jauniu-moksleivių iki (17 m) sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 14 miestų sunkiaatlečiai 9 svorio kategorijose. Geriausiai štangas stūmė ir rovė Marijampolės sportininkai (219 tšk.), jie kaip komanda užėmė pirmą vietą. Antri – Panevėžys (198 tšk.), treti – Anykščiai (190 tšk.) Mūsų miesto komanda liko 11 vietoj. Bet tarp sunkiaatlečių turime ir prizininką – sidabro medalio laimėtoja Dovydą Kalvaitį.

Vienas medalis D. Kalvaičiui

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai jėgas išbandė tik dvejose svorio kategorijose.  Geriausiai sekėsi LIUdo Čičirkos treniruojamam Dovydui Kalvaičiui. Jis 56 kg. svorio aktegorijoje varžėsi su 11 varžovų ir nusileido tik vienam. Dovydas rovimo rungtyje išrovė 61 kg, o stūmimo – 70 kg ir dvikovėje surinko 131 kg ir lipo ant atros vietos sibolizuojančios pakilos bei pasipuošė sidabro medaliu (komandai uždirbo 11 taškų). Pirma vieta atiteko marijampoliečiui Elviui Plečkaičiui (65+73=138).

Komandos draugai, kuriuos treniruoja Laimas Ličinchai, Nojus Šimutis ir Erikas Saudargas  į geriausiųjų dešimtuką 62 kg svorio kategorijoje nepapuolė, bet komandai bendrai sudėjus surinko 21 tašką.

Turėjome sunkiaatletį 94 kg svorio kategorijoje, bet dėl ligos jis negalėjo čempionate sudalyvauti. Tad susumavus visus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad Šilutės komanda užima 11 vietą. 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė