8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Po dviejų etapų pirmauja Šilutės lengvaatlečiai

Po dviejų etapų pirmauja Šilutės lengvaatlečiai

Šiauliuose balandžio 20 d. baigėsi Lietuvos kroso taurės varžybų II etapas. Po kol kas tarp rajonų rinktinių pirmauja Šilutės sporto mokyklos komanda, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Mūsiškių dar laukia keturi etapai: Palangoje gegužės 4 d., Ariogaloje spalio 5 d., Jurbarke spalio 19 d. ir Smiltynėje lapkričio 10 d. Dabar Šilutės sporto mokyklos bėgikų kraitis – 236 taškai. Komandos lyderiai Kęstas Mickus, Justas Budrikas, Paulius Gudaitis ir Goda Šiaudvytytė.

Šiauliuose vykusiose varžybose, pasak trenerės Linos Leikuvienės, labiausiai nustebino penktokė Goda Šiaudvytytė, ji pirmą kartą tapo respublikinių varžybų nugalėtoja. Goda bėgo 1 kilometro distanciją raižyta vietove ir ją veikė per 4 minutes bei finišavo pirma.

Goda Šilutės sporto mokyklą lanko nuo antros klasės, trenerė džiaugiasi, kad ji ištikima šiai sporto šakai. Reguliarios treniruotės ir pačios noras siekti aukštų rezultatu ir leidžia džiaugtis I vieta respublikinėse varžybose.

Jaunių grupėje pasižymėjo Justas Budrikas, kuris mokosi Pirmoje gimanzijoje, jis greičiausias buvo 4 km distancijoje (14:58 min). Trečią vietą užima Paulius Gudaitis (Vydūno gimn.), o Kęstas Mickus (Švėkšnos “Saulės”gimn.) – trečias tarp jaunimo grupės atstovų. Tikėkimės šio puikaus tempo šilutiškiai nepaleis ir po visų etapų išliks pirmi.

Lietuvoskroso taurės varžybų prizininkai (iš kairės): Justas Budrikas, Kęstas Mickus, Goda Šiaudvytytė ir Paulius Gudaitis. 

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė