8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PASAULINĖS JUDĖJIMO SVEIKATOS LABUI DIENAI SURENGTAS 3X3 KREPŠINIO TURNYRAS

PASAULINĖS JUDĖJIMO SVEIKATOS LABUI DIENAI SURENGTAS 3X3 KREPŠINIO TURNYRAS

Gegužės 12 diena Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadiono, esančioje TIME TEAM krepšinio aikštelėje vyko gatvės krepšinio 3x3 turnyras, pasaulinei judėjimo ir sveikatos labui dienai paminėti. Jį organizavo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o partneriais buvo VšĮ „Šilutės sportas“ ir Šilutės sporto mokykla. Turnyre dalyvavo 18 įvairaus amžiaus komandų, kurios buvo suskirstytos į pogrupius. Išdalinta šūsnis medalių stipriausioms komandoms.

Gatvės krepšinio 3x3 turnyro dalyviai buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes. Jauniausia 2006-2008 m. gimimo grupėje dalyvavo trys komandos. II grupėje (2005-2003 m. gim.) užsiregistravo penkios komandos. III gr., kurioje galėjo žaisti 2002-1999 m. gimimo sportininkai dalyvaujančių buvo daugiausiai – septynios komandos ir paskutinėj IV grupėj (suaugusių grupė) varžėsi tarpusavyje tik trys komandos.

 Mažieji krepšininkai

2006-2008 m. gim. grupėje dalyvavo trys komandos, kurios žaidė tarpusavyje ir po visų sužaistų rungtynių komandos susiskirstė taip: I vieta – „Svajonių komanda“ (Algirdas ir Aurimas Šimelioniai, Domas Kožiamiakinas ir Irmantas Grikšelis), II v. – „Šilutės žaibai“ ir III v. – „Krepšinio dievai“.

2005-2003 m. gim. grupėje kovos buvo labai įdomios. Komandos buvo gan apylygės. Po sužaistų rungtynių I vieta atiteko „Joniko vaikai“ komandai (Kajus ir Grantas Bedikai, Nedas Zaniauskas, Laurynas Skobas), II vieta – „Vilkų komandai“. Į trečią vietą pretendavo net trys komandos, nes jos surinko vienodą laimėtų ir pralaimėtų rungtynių skaičių. Varžybų sekretorei perskaičiavus įmestų taškų vidurkius, paaiškėjo, kad III vieta atitenka „Raištukai“ komandai. Be apdovanojimu liko „Snaiperiukai“ ir „Penkios tonos“ komandos.

 Gausiausia grupė

Daugiausia dalyvių buvo III gr. (2001-1999 m. gim.). čia tarpusavyje, kuri komanda stipriausia panoro varžytis net septynios komandos. Tad jo buvo padalintos į du pogrupius. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad iš visų komandų stipriausi „Vieviržėnai“ (Kristupas Pozingis, Arvydas Toliušis,Dominykas Greivys ir Jokūbas Greivys), II vieta priklausė „Žvaigždės“ komandai ir III v. – „Pokemonai“ komandos krepšininkams.

Suaugusiųjų grupėje buvo vos trys komandos, čia geriausiai pasirodė „Kaimiečiai“ komanda (Tauras Ulevičius, Artūras Grigelis ir Lukas Petkevičius), II vieta – „Fen Team“ krepšininkams ir III v. „Svarščikai“ komandai.

Po visų rungtynių, komandos nugalėtojoms buvo įteikti medaliai, bei padėkota, kad neliko abejingi ir sudalyvavo šiame turnyre.

Šilutės SM

Agnė Sakalienė