8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mažosios raketės šeimininkams varžybų sezonas baigėsi

Mažosios raketės šeimininkams varžybų sezonas baigėsi

Oficialių varžybų sezoną užbaigė Šilutės sporto mokyklos trenerio Artūro Siliaus treniruojami stalo tenisininkai. Mokslo metai sportininkams buvo visokie ir pergalingi ir su pralaimėjimo kartėliu. Taip pat ir gan neprastas mergaičių jaunučių komandos (12-13 m.) debiutas Lietuvos I lygos pirmenybėse.

Treneris A.Siliaus džiaugiasi savo auklėtiniais ir tiki, kad kitais mokslo metais visi dar ne kartą pradiugins pergale, taip pat daug vilčių treneris deda ir į jaunutės naujokes Iną Lariną ir Godą Stražnickaitę, bei daugiau patirties jau turinčia šioje sporto šakoje trylikmetę Kariną Alkimavičiūtę.

Yra į ką lygiuotis jaunesniems

Kaip ir visos sporto šakos, taip ir stalo tenisas turi savo lyderį, tai septyniolikmetis Karolis Pundinas (Traksėdžiai), jis jau penkis kartus yra laimėjas Šilutės rajono asmeninėse stalo teniso pirmenybese. Kartu su rusniškiu Domantu Kairiu yra  ir dvejetų varžybų nugalėtojai.

Karolis šalies jaunių Top-12 pirmenybėse Šalčininkuose užėmė aštuntą vietą. Jo žaidimas vis gerėja, o apdovanojimų kraitis vis pildosi naujais.

Šį sezoną K.Pundinas Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) komandų pirmenybėse gina Šilutės „Varmo“ (II lyga) garbę. Karolio autoritetas, buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Matas Vilkas, kuris šiuo metu žaidžia Belgijoje, profesionalų klube.

Visada gerai turėti į ką lygiuotis, viena dieną gal Karolis Pundinas ir bus kažkieno autoritetu.

Jaunučių sezonas

Šalies jaunučių zoninėse pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Mažeikiuose pelnė net 6 kelialapius į finalines varžybas Vilniuje. Juos iškovojo Mantas Deveikis, Rytis Damulis, Valdas Tubutis, Lukas Raugevičius, Karina Alkimavičiūtė ir Ina Larina.

Sostinėje pajėgiausieji šalies jaunučiai kovojo dvi dienas. Mūsiškiams pirmą dieną sekėsi tikrai šauniai – visi vykę berniukai pateko į stipriausiųjų šešioliktuką.

R.Damulis, turintis aukščiausią reitingą tarp šilutiškių, grupės varžybose užėmė pirmą vietą. Gaila, bet antra diena nebuvo tokia pergalinga ir sėkmingai, kaip pirmoji. M.Deveikis užėmė 9 vietą, R.Damulis – 11-ą, L.Raugevičius – 12-ą V. Tubutis – 14-ą.

Merginų pasirodymas sostinėje

K. Alkimavičiūtė taip pat iškovojusi kelialapį į finalus Vilniuje iš vykusių šilutiškių sportininkų užėmė aukščiausią vietą, ji pasidalino 7-8 vietas su Panevėžio žaidėja.

Mažoji devynmetė Ina dar per maža kovoti su už save vyresnėmis mergaitėmis, tačiau visi treneriai pamatę Iną negailėjo gražių žodžių ir pranašavo perspektyvią ateiti mažajai mažosios raketės megėjai.

Ne visiems pavyko iškopti į finalus, bet Šilutės sporto mokykloje taip pat nemažai vilčių teikia ir Darinta Ašmantaitė iš Juknaičių, pastebimai gerinanti žaidimą šilutiškė Almantė Šimkutė, Goda Stražnickaitė, mėgstanti pelnyti taškus aštriu dešininiu kirčiu. Tarp berniukų puikiai žaidžia ir kariarankis Titas Venckus, pasižymintis gražiais techniškais puolamaisiais smūgiais bei naujokas Kristupas Valauskas.

Šilutės SM

Agnė Sakalienė