8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tradiciniame 3 km bėgime Mikytai - Pagėgiai dalyvavo ir Šilutės sporto mokykla

Tradiciniame 3 km bėgime Mikytai - Pagėgiai dalyvavo ir Šilutės sporto mokykla

Rugsėjo 15 d. Pagėgiuose vyko šventė „Pagėgiai laiko labirintuose“, kuri prasidėjo kasmetiniu tradiciniu bėgimu Mikytai – Pagėgiai. Į šį bėgimą susirinko gausus būrys dalyvių, nuo mažiausio iki didžiausio. Progos bėgti nepraleido ir Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės lengvaatlečiai. Pasak trenerės tai tampa jau tradicija prieš naujų mokslo metų varžybų sezoną. Bėgime, kur reikėjo įveikti 3 km, panoro dalyvauti 15 sporto mokyklos lengvaatlečių ir šį nuotolį sėkmingai įveikė ne tik bėgikai, bet ir metikai, kurie nustebino ne tik pačia trenerę savo pasiekimais, bet ir komandos draugus.

Iš viso dalyvių buvo apie 120, kurie buvo suskirstyti į 10 grupių, pagal amžių ir lytį. 3 km nuotolį sėkmingai įveikė metikai Kristina Bataitytė, Vilmantas Retenis bei jauniausias komandos narys Mantas Budrikas, kuris yra tik antrokas.

Šešiolikmetis Manto brolis Justas iki paskutiniųjų metrų kovojo su absoliučiu bėgimo nugalėtoju Karoliu Geču, kuris tapo nugalėtoju 18-35 metų amžiaus grupėje. Justas nugalėtoju tapo 15-17 metų amžiaus grupėje, o treniruočių draugas Paulius Gudaitis iškovojo antrąją vietą.

15-17 amžiaus kategorijoje (mergaičių grupėje) Erestida Bagdonaitė parbėgo pirma, o Dija Jasaitė trečia.

18-35 m moterų tarpe pirma parbėgo šilutiškė Julija Baciūtė. 13-14 metų mergaičių grupėje nepralenkiama buvo Kamilė Stankutė.

Atkakliausia kova vyko 12 metų ir jaunesnių vaikų grupėje. Mergaičių tarpe dominavo jaunosios Šilutės lengvaatletės: greičiausia buvo Goda Šiaudvytytė, netoli nuo jos atsiliko Mija Pielikytė, trečioji- Augustė Juškaitė, o ketvirtoji, dešimtmetė Kamilė Kerpytė.

Pastarosios dvi mergaitės, savo pasiekimais itin nustebino trenerę Liną ir vyresnius treniruočių draugus. 12 metų amžiaus berniukų grupėje trečias parbėgo Vilmantas Retenis. 

Amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai medaliais, tik pasak trenerės L. Leikuvienės „Gaila bet kažkodėl jauniausioji amžiaus grupė pasižymėjo išskirtinumu: negavo vaikučiai nei taurių, nei už iškovotą vietą medalių, o tik medalius skirtus visiems varžybų dalyviams...“

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė