8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Rajono moksleivių sporto žaidynės skirtos Pekino olimpiadai 2008

Rajono moksleivių sporto žaidynės skirtos Pekino olimpiadai 2008

Trečiosiose moksleivių sporto žaidynėse, skirtose Pekino olimpinėms žaidynėms, nugalėtojų titulus apgynė ir didžiąsias taures vėl laimėjo Šilutės Vydūno gimnazijos ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Žaidynių organizatoriai ir vykdytojai – Šilutės sporto mokykla žaidynes pradėjo savaitės pradžioje lengvosios atletikos varžybomis. Vidurinių mokyklų ir gimnazijų grupėje nugalėjo Kintų merginos ir Švėkšnos vaikinai, tarp pagrindinių mokyklų - Pamario merginos ir vaikinai.

Ketvirtadienį ir penktadienį Šilutės stadione 7 vidurinių ir gimnazijų bei 11 pagrindinių mokyklų komandų varžėsi tinklinio, krepšinio, futbolo, rankų lenkimo, stipruolių ir virvės traukimo varžybose.

Giedrą ketvirtadienio rytą, po vicemero Jono Jauniaus ir sporto mokyklos direktoriaus Aivaro Lileikio pasveikinimo, trispalvės pakėlimo ir nuskambėjus himnui, kovas pradėjo vidurinių mokyklų ir gimnazijų tinklininkės. Nugalėjo Vainuto vidurinės ekipa K.Skurdelytė, K.Pociūtė, S.Juškaitė, D.Jonelytė, aplenkusios varžoves iš Kintų ir Pirmosios gimnazijos.

Stipriausi futbolininkai buvo Vydūno gimnazijoje besimokantys ir “FK Šilutė-2” atstovaujantys futbolininkai T.Čeliauskas, D. ir Ž.Česnuliai, N.Pielikis, A.Šteinys, D.Paldauskas bei A.Andriuščenka, J.Milevičius ir P.Vismantas. II vietoje - Pirmosios gimnazijos, III - Švėkšnos komandos.

Krepšinio aikštėje pergales šventė Vydūno gimnazijos merginos ir vaikinai. J.Rauluševičiūtė, K.Aušraitė ir S.Šeršen įveikė vainutiškes ir švėkšniškes, o M.Barauskas, V.Aleksandravičius, K.Burba ir D.Marozas - Vainuto ir Pirmosios gimnazijos krepšininkus.

Rankų lenkimo čempionais tapo šalies suaugusiųjų čempionato vicečempionė V.Tverijonaitė iš Pirmosios gimnazijos ir šalies jaunimo čempionas D.Pancerovas iš Vydūno gimnazijos.

Stipruolių varžybų dalyviai rungėsi 16 kg svorio metimo, 32 kg svorio pernešimo ir automobilio traukimo rungtyse. Nugalėjo vydūnietis M.Barauskas, jo pergalė užtikrino ir I komandinę vietą gimnazijai. II vieta atiteko vainutiškiams, III - Pirmosios gimnazijos stipruoliams.

Virvės traukimo varžybose visus nugalėjo kintiškiai A.Linkevičiūtė, E.Mačiulaitytė, L.Kakta, A.Dobilas, M.Rimkus, aplenkę abiejų gimnazijų penketukus.

Didžioji nugalėtojų taurė antrą kartą iš eilės įteikta Vydūno gimnazijos rinktinei (kūno kultūros mokytojai - R.Junutis ir K.Šernius), surinkusiai 170 taškų. Kitas vietas užėmė Pirmoji gimnazija (165 tšk.), Kintai (158.5), Vainutas (155), Žemaičių Naumiestis (146), Švėkšna (139) ir Saugos (90).

Antrąją žaidynių dieną varžėsi pagrindinių mokyklų komandos. Tinklinio varžybose stipriausios buvo vilkytiškės, nugalėjusios Katyčių ir Rusnės merginas. M.Jankaus mokyklos ir Traksėdžių futbolininkus nugalėjo pamariečiai, o krepšinio aikštelėje pergalę šventė Katyčių merginos (nugalėjo M.Jankaus mokyklos ir Vilkyčių krepšininkes) ir Pamario vaikinai (įveikė Katyčių ir M.Jankaus mokyklų ekipas).

Rankų lenkimo nugalėtojais tapo R.Žvirblytė iš Šylių ir M.Reikertas iš Degučių. Stipruolių varžybose pergalę šventė sunkiaatletis R.Cibauskas iš Pamario pagrindinės, virvės traukimo varžybose į finalą iškopė nė vieno traukimo nepralaimėję Vilkyčių ir M.Jankaus penketukai. Finalinį traukimą po atkaklios kovos laimėjo M.Jankaus moksleiviai.

Žaidynių nugalėtojų titulą apgynė Vilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai (kūno kultūros mokytojai - D.Černeckytė ir B.Mulskis) - 159 taškai, II vietoje - Pamario pagrindinė (150 tšk.), III - Katyčiai (149), toliau - M.Jankaus pagrindinė (144), Rusnės (120), Degučių (118), Šylių (112), Usėnų (110), Traksėdžių (100), Juknaičių (77), Gardamo (62) komandos.

Organizatoriai – Šilutės sporto mokykla pasirūpino, kad žaidynės vyktu sklandžiai ir įdomiai.
Žaidynių nugalėtojams įteikta 20 taurių, prizininkams - 120 medalių.

Žaidynėse dalyvavo beveik 400 rajono moksleivių.

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose