8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

ŠILUTĖS JAUNEIJI LENGVAATLEČIAI IŠ KLAIPĖDOS GRĮŽO SU MEDALIAIS

ŠILUTĖS JAUNEIJI LENGVAATLEČIAI IŠ KLAIPĖDOS GRĮŽO SU MEDALIAIS

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai kartu su savo trenere Lina Leikuvienė lygiai prieš savaitę dalyvavo Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos varžybose. Puikiai pasirodė ne tik senbuviai, bet ir naujokai, kuriems debiutas varžybose atnešė daug džiaugsmo ir vaikai su nekantrumu jau laukia kitų varžybų.

Varžybose puikiai pasirodė Vilmantas Retenis, kuris kamuoliuko metimo rungtyje pasiekė savo asmeninį rezultatą ir užėmė pirmą vietą. Vilmantas taip pat dalyvavo ir rutulio stūmimo rungtyje, čia sportininkas užėmė antrą vietą.

Turime ir dar vieną aukso medalio savininkė, tai Goda Šiaudvytytė, kuri 1000 m bėgime aplenkė visas varžoves. Gabrielisu Mickus tai pat bėgo 1000 m nuotolį, čia jam pavyko finišuoti trečiam.

600 m. bėgime dalyvavo Mija Pielikytė, jai atiteko sidabro medalis. Net dviem sidabro medaliais pasipuošė Rugilė Inokaitytė, kuri 60 ir 300 metrų mėgimuose finišavo antra.

Mažųjų debiutas

Varžybose dalyvavo ir 2005 m. gimimo ir jaunesni vaikai. Tad pirmą kartą sėkmingai varžybose dalyvavo ir patys jauniausieji Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kurie šiemet pradėjo lankyti treniruotes: antrokas Aras Būdvytis ir trečiokė Žemyna Diglytė, kurie jau išmoko žemo starto komandas, susipažino su startinėm atramėlėm ir sėkmingai įveikė 60 m nuotolius bėgdami savo takais. Puikiai pasirodė ir Mantas Budrikas, kuris įveikė 1000 m nuotolį. Pasak trenerės L. Leikuvienės vaikai vėl su nekantrumu laukia varžybų.

Šilutės sporto mokykla,

A. Sakalienė