8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybėse puikus šilutiškių pasirodymas

Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybėse puikus šilutiškių pasirodymas

Rugsėjo paskutinį savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos mokinių rudens kroso ir kroso estafečių pirmenybės. Jose, kaip ir kasmet dalyvavo Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Sportininkai pasipuošė ne tik asmeniniais medaliais, bet kaip komanda tarp visų 20 dalyvavusių užėmė III vietą, nusileidusi tik Klaipėdos I komandai ir šiauliečiams. 

Estafetinis bėgimas

Estafetiniame bėgime dalyvavo mišrus šešetukas, kurį treniruoja Lina Leikuvienė. Pirmasis startavo Osvaldas Gusčius, kuris įveikęs 1000 m nuotolį lazdelę perdavė komandos draugei Erestidai Bagdonaitei, kuri taip pat bėgo 1000 m. nuotolį. Tokius pat nuotolius bėgo ir Justas Budrikas, Julika Baciūtė, Paulius Gudaitis, tik pasikutintoji estafetės dalyvė Rugilė Inokaitytė bėgo 500 m. Visas šis šešetas puikiai subėgo savo nuotolius ir finišavo treti. Estafetiniame bėgime dalyvavo 7 komandos. Mūsiškiai sporto mokyklos komandai uždirbo 17 taškų.

Asmeniniai pasiekimai

500 m nuotolyje dalyvavo 36 mergaitės. Mūsiškė Rugilė Inokaitytė finišavo trečia ir pasipuošė bronzos medaliu bei komandai uždirbo 17 taškų. Jaunutės taip pat bėgo 500 m, Kamilei Stankutei medalio iškovot nepavyko, ji finišavo penkta, bet Šilutės sporto mokyklos komandai uždirbo svarbius 14 taškų.

Taškų (15) komandai laimėjo ir Goda Šiaudvytytė, kuri 1000 m finišavo ketvirta.

Vilmantas Retenis vienitelis iš šilutiškių bėgo 1000 m (berniukai) nuotolį. Jis komandai laimėjo 14 taškų finišuodamas penktas.

1500 m nuotolį bėgo keturi sportininkai. Geriausiai sekėsi jaunių grupėje bėgusiam Justui Budrikui, jis iš 23 bėgikų finišavo pirmas ir pasipuošė auksu bei komandai uždirbo 21 tašką. Kartu su juo startavo individualiai Stasio Oželio auklėtinis Edgaras Eglynas, kuris finišavo aštuntas.

1500 m distancija bėgo ir berniukai, Gabrielius Mickus finišavo septintas ir komandai laimėjo 12 taškų.

Jaunės taip pat bėgo 1500 m. nedaug iki medalio pritrūko Julijai Baciūtei, kuri finišavo ketvirta (15 taškų). Ta pati nuotolį individualiai bėgo ir Erestida Bagtonaitė (6 v.).

Ilgiausiam kroso nuotolyje du medaliai

3000 m nuotolį bėgo du lengvaatlečiai. Jaunuolių grupėje antras finišavo ir sidabro medalį laimėjo Aurimas Bendžius (treneriai S. Oželis, K. Kitanov ir R. Razmaitė). Jis dalyvavo individuoliai, tad jo bėgimas komandai nepridėjo jokių taškų.

Jaunių grupėje trečias finišavo L. Leikuvienės treniruojamas bėgikas Paulius Gudaitis, kuris jkomandai uzdirbo 17 taškų.

Toks puikus visų bėgikų pasirodymas Šilutės sporto mokyklos komandai leido džiaugtis III vietos taure.

Šilutės sporto mokykla,

A. Sakalienė