8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos mažiausieji krepšininkai iškovojo pirmąjį savo aukso medalį

Šilutės sporto mokyklos mažiausieji krepšininkai iškovojo pirmąjį savo aukso medalį

Šiemet Šilutės sporto mokyklą pradėjo lankyti 2011 m. gimimo berniukai. Tai pati jauniausia grupė, kuri tik nuo rugsėjo žengia pirmuosius žingsnius krepšinyje. Jų treneris Dainius Ašmontas patikėjo savo mažaisiais sportininkai ir nusprendė, kad jie jau pasiruošę draugiškam krepšinio turnyrui. Šeštadienį, gruodžio 8 d., mūsų mažieji sulaukė pirmų savo varžovų iš Tauragės. Gerų emocijų bei šypsenų netruko visas rungtynes, o po rungtynių Šilutės „Buliai“ (patys vaikai išsirinko komandos pavadinimą) pasipuošė aukso medaliais, nes įveikė Tauragės „Žaibas“ varžovus rezultatu 43:25.

Įžengus į sporto salę iš pradžių nelabai ėjo suprasti kas čia vyksta. Pilna salė tėvelių, vienas riša savo atžalai sportinius batelius, kitas kamšo sportinę apranga, o trečias pabara, kad nelakstytu, nes sušils... bet taip, tai krepšinio varžybos, pirmosios mūsų mažiesiems krepšininkams. Pasigirsta teisėjo švilpukas, rungtynės netrukus prasidės.

Visiems mažiesiems treneris D. Ašmontas dar duoda paskutinius patarimus prieš rungtynes ir išrinkęs pirmąjį startinį penketą išleidžia juos į aikštelę. Nedrąsiai pirmuosius žingsnius žengdami jaunieji krepšininkai, vis atsigręždavo pažiūrėti į trenerį, į tėvelius, ar viską daro taip kaip reikia. Kaip ir mokė treneris, mažieji pasisveikina paspausdami ranka su teisėju bei varžovais. Netrukus prasideda smagumai!

Rungtynių pradžioje sunku buvo suprasti kur kamuolys, nes visi vaikai subėgo į krūvą, bet netrukus, pats jauniausias Šilutės „Bulių“ komandos narys, dar lankantis lopšelį/darželį „Gintarėlį“, Jonas Kalinovas perima iš varžovo kamuolį ir pasileidžia link krepšio, netrukus pirmuosius taškus jis ir pelno. Ovacijų buvo tiek daug, kad prilygo aukščiausio lygio varžybose pelnytiems svarbiems taškams paskutinę sekundę.

Visos rungtynės praėjo smagiai, vaikai žaidė iš visų jėgų. Stengėsi bei kovojo už kiekvieną tašką. Ir tai pasiteisino. Šilutės „Buliai“ įveikė varžovus 43:25 ir apsipuošė aukso medaliais. Treneris D. Ašmontas didžiuojasi visais savo auklėtiniais: G. Mažonu, K. Žemaitaičiu, E. Balnyte, A. Šalcu, N. Subačiu, D. Budriku, E. Paičium, A. Vozgirdu bei mažiausiuoju J. Kalinovu.

Šilutės sporto mokykla.

A. Sakalienė