8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškiai sėkmingai startavo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Maniežo taurė 2018“

Šilutiškiai sėkmingai startavo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Maniežo taurė 2018“

Gruodžio 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2018“, kuriose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo savo žiemos startus uždarose patalpose. Varžybose varžėsi  jaunučiai (2003-2004 gimimo metai) ir jauniai (2002-2001 gimimo metai) atvykę iš įvairių Lietuvos miestų, gausus būrys pajėgių latvių bei sportininkai iš Rusijos.  Lietuviai šiose varžybose laimėjo 22 nugalėtojų taures, latviai – šešiolika, rusai – dvi.

Šilutės SM auklėtiniai namo parsivežė dvi taures, tris antrų vietų apdovanojimus ir gausybę pagerintų asmeninių rezultatų.

Švėkšniškis, trenerio Audriaus Urmulevičiaus auklėtinis, Vilius Liorencas, jaunučių amžiaus grupėje varžėsi šuolio į aukštį rungtyje. Vilius peršoko 180 cm aukštyje pakeltą kartelę, kaip ir varžybų nugalėtojas iš Ventspilio, tačiau sėkmingesni bandymai latviui lėmė pirmą, o Viliui antrą vietą.

Trenerės Linos Leikuvienės keturi auklėtiniai grįžo su apdovanojimais. Jaunučių amžiaus grupėje ne tik save, bet ir visus draugus bei varžovus nustebino Nojus Gailiūnas, kuris bėgdamas 60 metrų su barjerais gerino savo asmeninį rezultatą net du kartus, o finale pasiektas  8,79 s rezultatas jam užtikrino pirmą vietą ir taurę. Nojus ant apdovanojimo pakylos lipo su dviem sportininkais iš Latvijos.

Jaunių amžiaus grupėje 1000 m nuotolyje bėgęs Justas Budrikas fantastiškai finišavo ir laimėjo prieš Latvijos sportininką iš Ventspilio. Justo 1000 m rezultatas – 2:40,37 min. J. Budrikas labai džiaugėsi iškovota taure, nes diena anksčiau bėgo 600 m nuotolį, pasiekė puikų 1:26,75 min. asmeninį rezultatą, tačiau apdovanojimo Justas negavo, nes visi trys Latvijos sportininkai už jį buvo greitesni ir jam atiteko tik ketvirta vieta.

Justo bendraamžiui ir treniruočių draugui Osvaldui Guščiui tik trijų centimetrų pritrūko šokant trišuolį, kad iškovotų nugalėtojo taurę, bet Osvaldas labai neliūdėjo užėmęs ir antrą vietą, nes pasigerino savo asmeninį rezultatą, kuris dabar yra 14,16 m. Šokdamas į tolį Osvaldas nušoko 6,11 m ir užėmė aštuntą vietą.

2000 metrų bėgime jaunių grupėje antrąją vietą užėmė Erestida Bagdonaitė, o Paulius Gudaitis, pasigerinęs net 9 s. savo asmeninį rezultatą, liko ketvirtas.

Jaunės Julija Baciūtė 1000 m nuotolyje, o rutulio stūmime Kristina Bataitytė užėmė penktas vietas.

Nors ir nepavyko iškovoti aukštų vietų, tačiau sėkmingai startavo 60 m barjeriniame bėgime K. Stankutė, D. Jasaitė, M. Lidžius, į  aukštį šoko R. Žilius, rutulį stūmė D. Vaidila.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, šios varžybos sportininkams tai puiki treniruotė prieš pagrindinius Lietuvos startus sausio-vasario mėnesiais.

Šilutės sporto mokykla