8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečiai Šiauliuose iškovojo jaunių komandos nugalėtojų taurę

Lengvaatlečiai Šiauliuose iškovojo jaunių komandos nugalėtojų taurę

Šilutės sporto mokyklos trenerė Lina Leikuvienė kartu su savo auklėtiniais bei dar dviejų trenerių Stasio Oželio Ir Audriaus Urmulevičiaus sportininkais sausio 11-12 dienomis dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate Šiauliuose. Čempionatas buvo  sėkmingai įveiktas - iškovota jaunių komandos nugalėtojų taurė, o jaunimo komanda užėmė - IV vietą.

Jauniai komandinėje įskaitoje pirmi

600 m bėgimo rungtyje geriausiai pasirodė Justas Budrikas, kuris finišavo antras ir Šilutės sporto mokyklai uždirbo 12 taškų. 6 taškus komandai uždirbo ir Dija Jasaitė, kuri tokį pat nuotolį finišavo penkta.

1000 m distancija bėgęs Justas Budrikas pasipuošė dar vienu medaliu, šį kartą bronziniu (9 tšk.). Trečios vietos medalis atiteko ir Erestidai Bagdonaitei, kuri 1000 m bėgime finišavo trečia (9 tšk.).

Erestida taip pat dalyvavo ir 3000 m bėgime, čia taip pat iškovojo bronzą (9 tšk.). Komandos draugas, kuris taip pat bėgo šį nuotolį Paulius Gudaitis finišavo penktas, bet uždirbo svarbius 6 komandinius taškus. Pauliui geriau sekėsi 2000 m kliūtiniame bėgime, čia jis užėmė 3 vieta ir uždirbo 9 taškus komandai.

Medalį Šilutės sporto mokyklos auklėtinei Dijai Jasaitytei pavyko iškovoti 60 m barjeriniame bėgime. Čia Dija finišavo antra bei pasipuošė sidabro medaliu bei komandai uždirbo 12 taškų.  Vaikinų grupėje net du medaliai: Nojus Gailiunas iškovojo auksą, Mantas Stankus sidabrą, jie komandai bendrai uždirbo net 28 taškus. Mantas taip pat dalyvavo ir trišuolio rungtyje, čia jam atiteko bronza (9 tšk.).

Osvaldas Gusčiuis užėmė 3 vieta šuolio į tolį rungtyje (9 tšk.), o Kristina Bataitytė 3 kg rutulį nustūmė toliausiai iš varžovų ir ji pasipuošė aukso medaliu bei komandai padovanojo 16 taškų.

Be medalio, bet 7 taškus uždirbo komandai Jorė Lapinskaitė, kuri trišuolio rungtyje buvo ketvirta.

Jaunių komandą tarp visų dalyvavusių komandų, o jų buvo net 31, užėmė I vietą surinkusi 142 taškus. Antri buvo Marijampolė (123 tšk.), treti Šiaulių rajono lengvaatlečiai (98 tšk.).

Jaunuoliai penkti

Jaunuolių komandą taip pat varžėsi tokiose pat rungtyse, kaip ir jauniai. Tik čia jiems sekėsi truputi sunkiau. Bet prizinių vietų taip pat netrūko.

600 m bėgime Julija Baciūtė finišavo trečia  ir pasipuošė bronza bei komandai uždirbo 5 taškus. Bet ties to Julija nesustojo, dalyvaudama 1000 m distancijoje ji finišą kirto antra ir jau džiaugėsi sidabriniu medaliu (8 tšk.).

Puikiai sekėsi ir šauniam ketvertukui: Jorei Lapinskaitei, Dijai Jasaitei, Kristinai Jašauskaitei ir Julijai Baciūtei, kurios 4x200 estafetiniame bėgime finišavo antros ir be uždirbtų 16 komandinių taškų, jos dar pasipuošė sidabriniais medaliais.

Šuolio į aukštį rungtyje antrą vieta užėmė Aleksas Vaitiekus (8 tšk.), o mergaičių grupėje aukso medaliu pasipuošė mūsiškė Kristina Jašauskaitė (12 tšk.). Bet Kristinai ir to nepakako, dalyvaudama trišuolio rungtyje ji taip pat iškovojo I vietą (12 tšk.). Komandos draugė, taip pat dalyvavusi trišuolio rungtyje, Beatričė Kalvaityte pasipuošė bronzos medaliu (9 tšk.), Beatričė dalyvavo ir  60 m. barjeriniam bėgime, čia medalio iškovoti nepavyko, nes finišavo penkta, bet 5 uždirbti taškai komandai tikrai pravertė. 

Trišuolininką turėjome ir vaikinų gretose, tai Robertas Žilius. Jis užėmė 5 vieta ir komandai pridėjo 2 taškus.

Bendroje komandinėje įskaitoje tarp 24 komandų, mūsų jaunuolių komanda užėmė ketvirtą vietą surinkę 68 taškus. Pirma vieta - Raseinių rajonui (95 tšk.), antra – Marijampolei (87 tšk.) ir trečia – Utenos rajonui (72 tšk.).

Trenerė Lina Leikuvinenė sakė: „Gerbiam stiprius varžovus, nes jie mus verčia tobulėti...“ bei pridūrė, kad iš varžybose startavusiu 15-kos Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių ir tik dviem nepavyko iškovoti medalių. Šaunuoliai mūsų sportininkai!

Šilutės sporto mokykla,

A. Sakalienė