8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mūsų lengvaatlečiai Lietuvos rajonų jaunių čempionate pirmi

Mūsų lengvaatlečiai Lietuvos rajonų jaunių čempionate pirmi

Kaune vasario 8-9 dienomis Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis, Lietuvos jaunių čempionate rajonų grupėje iškovojo komandinę pirmą vietą.

Lengvaatletis Justas Budrikas pasipuošė dviem bronzos medaliais, bronzos medalis atiteko ir Kristinai Bataitytei. Taip pat komandinių taškų prie bendros komandinės pergalės pridėjo šiuo metu Vilniuje besimokanti ir sportuojanti Vilkyčių sportininkė Gintarė Paulauskaitė, jai atiteko sidabro medalis.

Krutinę puošia bronziniai medaliai

Justas Budrikas dalyvavo dvejuose rungtyse ir abejuose iškovojo medalius. 1000 m. bėgime Justas tarp 21 dalyvio finišavo trečias, trečią vietą užėmę ir dar vienu bronzos medaliu pasipuošė ir 600 m. bėgimo rungtyje. Sportininkas Šilutės rajono komandai uždirbo net 25 taškus.

Bronziniu medaliu džiaugėsi ir Kristina Bataitytė, kuri 3 kg. rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą (11 taškų.). Toje pačioje rungtyje dalyvavo ir vilkytiškė Gintarė Paulauskaitė,  ji užėmė II vietą ir Šilutės rajono komandai laimėjo svarbius 16 taškų.

Be medalių, bet su svarbiais taškais

Likusiems sportininkams nepavyko iškovoti medalių, bet jų užimtos vietos leido laimėti taškus komandai. Dija Jasaitė dalyvavo 60 m barjeriniame bėgime bei 600 m bėgime ir komandai laimėjo 14 taškų. Komandos draugė Erestinda Bagdonaitė bėgo 1000 m ir 3000 m nuotolius ir komandai uždirbo 12 taškų. Paulius Gudaitis komandai pridėjo 10 taškų dalyvaudamas 2000 m ir 3000 m nuotolių bėgimuose.

Ketvertukas 4x200 estafetėje

Osvaldas Gusčius, Justas Budrikas, Nojus Gailiūnas ir Mantas Stonkus dalyvavo 4x200 m bėgime ir ketvertukas finišavo šeštas, taip komandai uždirbdamas net 16 taškų. Nojus ir Mantas taip pat dalyvavo 60 m barjeriniame bėgime ir bendrai komandai uždirbo 13 taškų. Mantas dalyvavo ir trišuolio rungtyje, pagal rezultatą jis buvo penktas (8 tšk.). dar vienas ketverto dalyvis Osvaldas dalyvavo šuolio į tolį rungty – 6 taškai.

Susumavus bendrus Lietuvos rajono jaunių pirmenybių ir jaunių čempionato rezultatus Šilutės rajono komanda tarp 33 komandų surinkusi 270 taškų iškovojo pirmą vietą. Antri buvo marijampoliečiai (221 tšk.), treti – Kėdainių rajonas (143,5 tšk.).

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė