8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš Lietuvos taurės varžybų - su medaliais

Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių taurės varžybose Trakuose gerai pasirodė mūsų mokyklos irkluotojai: Benas Lukoševičius iškovojo aukso ir sidabro medalius, o Erika Golubovskytė ir Ingrida Baužaitė - po 2 sidabro apdovanojimus.

Ruošiantis šalies jaunių žaidynėms, jėgas pasitikrino ir mūsų trenerių B.Bartušienės ir N.Bartušio aštuoni auklėtiniai, varžęsi 500 ir 1000 m distancijose vienvientėmis ir dvivietėmis valtimis.

500 m distancijoje šilutiškio B.Lukoševičiaus ir šiauliečio A.Zubės dvivietė finišavo pirma, duetui atiteko aukso medalis. O 1000 m distancijoje Beno ir šiauliečio M.Kanaverskio irkluojama dvivietė užėmė II vietą.

Tomas Šeršen ir Andrius Rauktys bandė jėgas 1000 m distancijoje. Jų irkluojama dvivietė pusfinalyje buvo ketvirta ir į finalą neiškopė.
 

Irklavimo trasoje vėl sėkmingai kovojo E.Golubovskytė ir I.Baužaitė, jų irkluojama dvivietė 500 ir 1000 m distancijose užėmė antrąsias vietas. Merginos nusileido tik didesnę patirtį turinčioms šalies irklavimo olimpinio centro vyresnėms irkluotojoms.

Jėgas pasitikrino ir Elena Žemaitytė - jos irkluojama vienvietė baidarė 1000 m distancijoje iškopė į finalą ir liko 8 vietoje.

Šalies jaunių rinktinės narys B.Lukoševičius pakviestas dalyvauti Europos jaunių čempionate Vengrijoje.