8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Linos Leikuvienės trys auklėtiniai atstovavo Lietuvos rinktinę Latvijoje ir Baltarusijoje – iškovoti medaliai

Linos Leikuvienės trys auklėtiniai atstovavo Lietuvos rinktinę Latvijoje ir Baltarusijoje – iškovoti medaliai

Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės du auklėtiniai atstovavo Lietuvą Baltijos šalių jaunių čempionate Latvijoje, o viena auklėtinė Lietuvos garbę gynė tarpvalstybiniame jaunimo mače Minske. Visiems trims lengvaatlečiams pavyko iškvoti medalius. Šaunu, kaip iš tokio miestelio, kaip Šilutė, atstovaudami Lietuvą kitose šalyse, mūsų sportininkai parsivežą medalių!

Čempionatas Latvijoje

Baltijos šalių jaunių (2002-2003 m. gim.) čempionatas vyko Latvijoje, Kuldigos mieste kovo 1-2 dienomis. Varžybose varžėsi po 2 Lietuvos, Latvijos ir Estijos stipriausius sportininkus kiekvienoje rungtyje. Šilutiškis Justas Budrikas varžybose bėgo 800 m, o komandos draugas Osvaldas Guščius šoko trišuolį.

Justas prie starto stojo su dar penkiais varžovais ir jam 800 m distanciją pavyko finišuoti trečiam bei pasipuošė bronzos medaliu.

Dar vienas trenerės Linos Leikuvienės sportininkas, Osvaldas Gusčius, puikiai pasirodė trišuolio rungtyje, jam atiteko sidabro medalis.

Trenerė džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais ir paminėjo, kad Justas ir Osvaldas ne tik gabūs, bet ir labai darbštūs ir Lietuvoje, savo rungtyse, lyderiaują jau ne pirmus metus.  

L. Leikuvienė, taip pat džiaugiasi, kad savo auklėtinių pasirodymą Latvijoje galėjo matyt gyvai, nes ją paėmė į Lietuvos jaunių rinktinės trenerių gretas, kad ji padėtu ne tik savo auklėtiniams, bet ir kitiems rinktinė vaikams. Lina buvo vienintelė trenerė iš rajono, kurią pakvietė talkinti jaunių rinktinei čempionate.

Baltijos šalių jaunių komandinį čempionatą, kaip ir pernai laimėjo Latvijos komanda (160 taškų), o Lietuviai užėmė garbingą antrą vietą (149 tšk.).

Jaunimo mačas Minske

Vasario 25-26 dienomis Baltarusijos sotinėje Minske vyko tarpvalstybinis jaunimo mačas, kuriame dalyvavo U20 sportininkai. Į šį mačą vyko tik po vieną pajėgiausią Lietuvos atstovą savo rungtyje.

Pajėgiausia trišuolininkė Lietuvoje išrinkta ir Lietuvos garbę ginti tarpvalstybiniame jaunimo mače buvo patikėta šilutiškei Kristinai Jašauskaitei, kurią treniruoja Šilutės sporto mokyklos trenerė Lina Leikuvienė.

Kristina Jašauskaitė iškovojo III vietą, nusileidusi dviem varžovėm Latvijos bei Turkijos, bet už nugaros palikusi septynias varžoves iš kitų valstybių.

Kristina šiuo metu yra abiturientė ir planuoja nuo rudens išvykti mokytis ir sportuoti į JAV, Oklohomos universitetą. Linkime sekmės!

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė