8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

IŠ VAIKŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATO PARSIVEŽĖ KETURIS MEDALIUS

IŠ VAIKŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATO PARSIVEŽĖ KETURIS MEDALIUS

Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas vyko Vilniuje kovo 2 dieną. Iš ten Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai pasivežė vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis didžiuojasi savo jaunųjų sportininkų pasiekimais, o neiškovojusiems prizinių vietų, dar viskas prieš akis.

Geriausiai varžybose sekėsi 3 kg rutulio stūmikui Vilmantui Reteniui, kuris iš 14 varžovų toliausiai nustūmė rutulį ir džiaugėsi aukso medaliu.

Gerai pasirodė 60 m distancijoje dalyvavusii Rugilė Inokaitytė, kuri iš 38 varžovių finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Komandos draugas Darintas Šimašius dalyvavo tokioje pat rungtyje, deja jam prizinės vietos užimti nepavyko.

Dar vienas sidabro medalis atiteko Godai Šiaudvitytei, kuri 1000 m distancijoje finišavo antra. Prie staro linijos kartu stojo ir komandos drauge Mija Pielikyte, šiai sportininkei prizinės vietos užimti nepavyko. 1000 m distancijoje dalyvavo ir Gabrielius Mickus, šiam sportininkui taip pat nepavyko iškvoti medalio.

Medalis atiteko ir Nojui Petraičiui, kuris 600 m distancija finišavo trečias iš 26 dalyvių ir pasipuošė bronzos medaliu.

Šuolio į tolį rungtyje prizinės vietos iškvoti nepavyko Gabrielei Urniečiutei, bet ji pateko tarp 10 stipriausių šuolių į tolį mergaičių.

iš kairės stovi: Rugilė Inokaitytė II v. - 60m, Goda Šiaudvyrytė II v. 1000 m, Vilmantas Retenis I v. rutulio stūmime, Nojus Petraitis III v. 600 m . Tupi: Mija Pielikytė ir Gabrielius Mickus

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė