8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

V. Murausko auklėtinės iš Rygoje vykusio bokso turnyro parsivežė čempionių titulus

V. Murausko auklėtinės iš Rygoje vykusio bokso turnyro parsivežė čempionių titulus

Antrą kartą surengtame „Riga Ladies Boxing cup“ merginų ir moterų turnyre iš viso dalyvavo 16-os valstybių boksininkės. Į Latvijos sostinę Rygą išvyko ir Lietuvos rinktinė (treneriai D. Katkevičius ir V. Murauskas), kurią atstovavo aštuonios gražiosios lytės atstovės. Tarp aštuonių boksininkių buvo ir trys pas Šilutės sporto mokyklos trenerį Vincą Murauską Šilutėje besitreniruojančios sportininkės: Austėja Aučiūtė, Iveta Lešinskytė ir Rugilė Altaravičiūtė. Visam šiam trejetui pavyko parsivežti medalius. Iš viso Lietuvos rinktinė iškovojo 6 medalius: 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.

Savo svorio kategorijų čempionės

Turnyro čempionės titulą svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo Austėja Aučiūtė, kuri finale 5:0 nugalėjo ukrainietę Nataliją Meleško.

Aukso medalis atiteko ir tauragiškei, kuri treniruojasi Šilutėje, Ivetai Lešinskytei, kuri svorio kategorijoje iki 81 kg finale vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė ukrainietę Jelizavetą Siusar.

Dar vienai V. Murausko auklėtinei Rugilei Altaravičiūtei atiteko bronza. Ji svorio kategorijos iki 54 kg pusfinalyje 0:5 pralaimėjo ukrainietei Innai Statkevyč.

Kitos lietuvaitės iškovojusios medalius: Ana  Starovoitova II v (sv. kat. iki 60 kg), jaunimo grupėje Gabrielė Dekontaitė I v. (sv. Kat. iki 81 kg) ir jaunučių grupėje Aleksandra Tuzova II v. (sv. kat. iki 52 kg).

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė