8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

„Šilutės buliai“ iš draugiško mačo Tauragėje parsivežė pergalę

„Šilutės buliai“ iš draugiško mačo Tauragėje parsivežė pergalę

Šilutės sporto mokyklos jauniausi 2011 m. gim. krepšininkai, kuriuos treniruoja Dainius Ašmontas, dalyvavo draugiškame mače Tauragėje. „Šilutės buliai“ (tokį pavadinimą išsirinko patys vaikai) žaidė su KM „Tauragės žaibas“. Mūsiškiai nesunkiai įveikė savo varžovus rezultatu 20:50.

Buliukai tik nuo rugsėjo pradėjo pirmuosius žingsnius krepšinyje, o jau žaidžia draugiškose varžybos. Ne paslaptis, kad tai mažiesiems oranžinio kamuolio mylėtojams yra labai gera praktika ir ateityje tai duos tik pliusų.

Pirmas kėlinys dar buvo žaidžiamas apyilgiai, jis pasibaigė mūsiškių naudai 8:12. Antrame kėlinyje „Šilutės buliai“ varžovams neleido pelyti nei vieno taško, o tuo tarpu mūsiškiai įmetė net 20. Tad mūsiškiai nuo namų šeimininkų pabėgo gan ženkliai – 8:32.

Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms į aikštelę buliukai nemažino tempo ir rinko taškus toliau. Po finalinės sirenos švieslentė rodė šilutiškių pergalę 20:50.

„Šilutės buliai“ komandoje rezultatyviausias žaidėjas buvo Nr. 23 Aronas Šalcas, kuris komandai pelnė net 20 taškų. Antras pagal rezultatyvumą buvo Nr. 3 Kristupas Žemaitaitis – 14 taškų. Komandai pergalės siekti padėjo ir Dominykas Užgalis, Emilis Paičius, Gustas Mažonas, Raigardas Kesarauskas, Aurimas Vozgirdas Jonas Kalinovas, Markas Firaitis, Marius Verygair Nojus Subačius.

Šilutės sporto mokyka

A. Sakalienė