8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sėkmingai baigėsi "Žemaitijos taurės 2019" vaikų lengvosios atletikos varžybos

Sėkmingai baigėsi

Kovo 23 d. į Klaipėdos lengvosios atletikos maniežą suvažiavo gausus Klaipėdos apskrities  jaunųjų lengvaatlečių būrys, gimusių 2006 metais ir jaunesni, kurie varžėsi "Žemaitijos taurės 2019" trečiame - finaliniame etape. Šilutės sporto mokyklos trenerių L. Leikuvienės, S. Oželio ir A. Urmulevičiaus sportininkai, susumavus trijų etapų rezultatus, iškovojo šešias taures.

Švėkšniškis Andrius Milinauskas, treniruojamas A. Urmulevičiaus, nugalėtojo taurę iškovojo šokdamas į aukštį, o šuolyje į tolį, juknaitiškė Gabrielė Urniežiūtė iškovojo antros vietos taurę .Gabrielės treneris S. Oželis džiaugėsi ne tik jos laimėjimais, bet ir kito auklėtinio Darinto Šimašiaus 60 m bėgimu, kuris būdamas net dviem metais jaunesnis už savo varžovus, bėga finaliniuose bėgimuose. 

Kintiškis Vilmantas Retenis, vėl gerino savo asmeninį 3 kg. rutulio stūmimo rezultatą (14,42 m ) ir ryškia persvara tapo nugalėtoju bei savo kolekciją papildė dar viena taure. 

Pirmos vietos taures iškovojo  60 m greičiausia bėgikė Rugilė Inokaitytė ir ištvermingoji Goda Šiaudvytytė, kuri visose trijose etapuose tapo nugalėtoja bėgdama  600 m.

Traksėdiškis, sparčiai tobulėjantis, Nojus Petraitis 600 m bėgime iškovojo antros vietos taurę.

Trečiame etape 600 m Mija Pielikytė užėmė trečią vietą, bet jai taurė neatiteko, nes prieš tai buvusiuose etapuose pasirodė prasčiau. Šių sportininkų trenerė Lina Leikuvienė džiaugiasi vis gerėjančiais auklėtinių rezultatais ir tiki, kad jaunesnieji treniruočių draugai G. Mickus, I. Stankus, R. Leikus, A. Juškaitė, K. Kerpytė po metų, dviejų taip pat džiugins gražiais rezultatais.

 

Šilutės sporto mokykla,

A. Sakalienė