8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės irkluotojai fizines savybes tikrinosi Klaipėdoje

Šilutės irkluotojai fizines savybes tikrinosi Klaipėdoje

Pirma pavasario savaitgali (kovo 2d.) Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko irkluotoju bendro fizinio pasirengimo varžybos, kuriose sportininkai pasitikrino fizines savybes (greitį, jėgą, ištvermę). Savo fizines savybes patikrinti važiavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Nedas Bartušis ir Romualdas Drungilas. Mūsų sportininkams pavyko iškovoti 7 medalius.

Kova tarp komandos draugų

Jaunučių grupėje, dėl pirmos vietos, kovėsi perspektyvus irkluotojas Dovydas Rimšas ir buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, kuris šiuo metu treniruojasi Panevėžio sporto gimnazijoje, Heraldas Kairys. Heraldas yra daugkartinis BFP čempionas, tad patirties turėjo daugiau už varžovą. H. Kairys išsaugojo čempiono titulą, o D. Rimšai atiteko sidabras.

Suaugusių grupėje iškovotas dar vienas sidabro medalis, kuris atiteko Matui Palekui.

Vaiku grupėje Orestas Rimšas buvo trečias, trečia vieta atiteko ir Almantui Beržanskiui (pradedančiųjų grupė).

Mergaičių grupėje Lidija Rimkute pasipuošė aukso medaliu, o komandos draugė Paulina Timoščenko bronzos.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė