8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunių ir jaunučių „Žemaitijos taurės“ finalinis etapas – įvykdytas normatyvas

Jaunių ir jaunučių „Žemaitijos taurės“ finalinis etapas – įvykdytas normatyvas

Kovo 30 dieną Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių finalinio etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Mūsų lengvaatlečius treniruojantys Stasys Oželis, Audrius Urmulevičius ir Lina Leikuvienė džiaugiasi, kad jų sportininkams pavyko iškovoto 11 taurių. 

Jaunučių amžiuje taures iškovojo 6 lengvaatlečiai. L. Leikuvienės auklėtinis Naglis Kuturys 1000 m bėgime užėmė I vietą. S. Oželio trišuolininkė Inga Nausėdaitė laimėjo II v. taurę, o

A. Urmulevičiaus treniruojami Vilius Liorencas ir Ednaras Serapinas šuolio į aukštį rungtyje iškovojo II ir III vietos taures. Trišuolininkas Titas Žemgulis užėmė III vieta, trečios vietos taurė atiteko ir rutulio stūmikui Domantui Vaidilai.

Jaunių amžiaus grupėje taures iškovojo tik Linos Leikuvienės treniruojami auklėtiniai. Osvaldas Gučius trišuolio rungtyje atliko fantastišką šuolį 14,48 m, pagerino savo asmeninį rezultatą bei įvykdė normatyvą, kurs buvo 14,20 m. su šiuo rezultatu jis netik laimėjo I vietos taurė bet ir kelialapį vykti į Europos jaunimo olimpinį festivalį, kuris vyks liepos 22-28 dienomis Baku.

I vietos taure džiaugėsi ir Erestida Bagdonaitė, kuri 1000 m bėgime finišavo pirma. Komandos draugei Kristinai Bataitytei rutulio stūmime pavyko iškovoti II v. taurę, o Dija Jasaitė ir Nojus Gailiūnas bėgdami 60 m su barjerais iškovojo trečių vietų taures.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė