8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

E.Skurdelis ir E.Petrauskas - žaidynių čempionai

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai  (treneris Vincas Murauskas) Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinėse varžybose iškovojo III vietą. Šilutiškius aplenkė tik Vilniaus ir Panevėžio pirmosios rinktinės. Pamariečiai laimėjo 2 aukso ir 4 bronzos apdovanojimus.

Panevėžio ringe bokso pirštines surėmė 338 boksininkai iš 26 miestų ir rajonų. Čempionų titulus iškovojo ir žaidynių taškus mūsų rajonui pelnė šalies jaunių rinktinės nariai Edgaras Skurdelis (52 kg) ir Evaldas Petrauskas (57 kg). Abu sportininkai birželio 21-29 dienomis Plovdivo mieste (Bulgarija) Lietuvos rinktinės sudėtyje šalies garbę gins Europos jaunių bokso čempionate.

Bronzos medalius laimėjo Adrijus Skurdelis (52 kg), pusfinalyje nusileidęs Giedriui Akeliui iš Kalvarijos. Lukui Grikšiui (60 kg) pusfinalyje nepavyko nugalėti pajėgaus varžovo Vladimiro Kliševskio iš Vilniaus. Karolis Kriukonis (63 kg) pusfinalio kovą pralaimėjo alytiškiui Karoliui Kaupiniui, o mūsų sunkiasvoriui Rokui Vindžigelskiui (80 kg) kelią iškopti į finalą pastojo kaunietis Andrius Kuskis.

Žaidynių komandinius taškus iškovojo: Vilnius - 794, Panevėžys - 489,8, Šilutė - 478,45, Kaunas - 403, Jonava - 388,31, Marijampolė - 380,25.