8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PO TRIJŲ METŲ PERTRAUKOS RAJONO PIRMENYBIŲ TAURĖ VĖL ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS RANKOSE

PO TRIJŲ METŲ PERTRAUKOS RAJONO PIRMENYBIŲ TAURĖ VĖL ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS RANKOSE

Šilutės rajono pirmenybių čempionai – Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai: treneris P. Jonikas, E. Targonskis, S. Viliušis, D. Girskis, J. Pečiulis, L. Skobas, N. Zaniauskas, T. Rimkus,(sėdi): V. Radišauskas, K. Gerulaitis, V. Ubartas, D. Rimkus, J. Miniotas

 

Šilutės rajono pirmenybių finalai įvyko balandžio 13 dieną Vydūno gimnazijos sporto salėje. Dėl mažosios taurės varžėsi rajono debiutantai Šilutės „Kablys“ ir „Vilkyčių“ komandos. Po apyilgės kovos mažąją taurę rankose laikė debiutantai. Dėl didžiosios taurės kovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ir „Šilutės vandenys“. Stebint beveik pilnutėlei salei, pergalė atiteko Petro Joniko treniruojamiems 2001 m. gimimo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams. Dėl trečios vietos kovojo „Fen Team“ ir Draugystė“, po sužaistų 40 min. nesunkią pergalę iškovojo „Fen team“.

Nesunkiai iškovota bronza

Šilutės rajono krepšinio pirmenybių kova dėl trečios vietos vyko tarp „Draugystės“ (vadovas G. Mirauskas) ir „Fen Team“ (vadovas K. Vaičiūnas). Jau nuo pat pirmo kėlinio „Fen Team“ krepšininkai demonstravo greitesnį ir rezultatyvesnį žaidimą. „Draugystei“ liko tik visas rungtynes būti besivejančiųjų vaidmenyje. Praėjus rungtynių laikui rezultatu 82:56 III vietos medaliai ir taurė atiteko k. Vaičiūno vadovaujamai komandai „Fean Team“. Laimėtojų gretose daugiausia taškų tądien pelnė E. Kurlinkus, jam ir buvo įteikta geriausio komandos žaidėjo atminimo statulėlė. „Draugystės“ komandoje juo pripažintas buvo G. Šimkus.

 Didžioji taurė grįžo

Finalinė Šilutės rajono krepšinio pirmenybių kova vyko tarp Šilutės sporto mokyklos (Šilutės SM) auklėtinių, kuriuos treniruoja Petras Jonikas ir „Šilutės Vandenų“ (vadovas V. Urbonas). Šių komandų susitikimą atėjo stebėti didelis būrys sirgalių. Abiem komandom netrūko palaikančių, bet garsesni buvo Šilutės SM sirgaliai. Stebint tokiam būriui sirgalių, komandos stengėsi iš paskutiniųjų tapti čempionais. Bet čempionai gali būti tik vieni ir tądien jais tapo P. Joniko treniruojama Šilutės SM komanda rezultatu 100:85 įveikus „Šilutės Vandenys“ krepšininkus.

Prieš tris metus rajoninių didžioji taurė taip pat buvo laimėjusi Šilutės sporto mokyklos komanda (1997 m. gim. auklėtiniai), kurią treniravo K. Šernius. Reik tikėtis, kad tai ne paskutiniai auklėtiniai, kurie rajoninių krepšinyje iškovoja čempionų vardą. 

Laimėtojų gretose geriausiu žaidėju išrinktas T. Rimkus, tądien Tautvydas pelnė 42 taškus savo komandai. „Šilutės vandenys“ komandoje geriausiu žaidėju pripažintas K. Mačijauskas, jis finalinėse varžybose pelnė 41 tašką.

Debiutantams pavyko

Mažoji taurė – tai rungtynės komandoms, kurios nepateko kovoti dėl didžiosios taurės. Mažojoje taurėje turėjo susikauti keturios komandos. „Rusnė“, „Vilkyčiai“, Ž. Naumiesčio „Pilupis“ ir Šilutės „Kablys“. Mažojoje taurėje tolimesnes kovas atsisakė tęsti „Rusnės“ (Vadovai M. Kėrys  ir M. Stankus) ir „Pilupio“ (vadovas M. Lileikis) komandos. Jų pasitraukimas iš rajono pirmenybių leido „Vilkyčiams“ (vadovai V. Urbonas ir A. Mickus) ir „Kabliui“ (R. Marozas)  be konkurencijos iškart kovoti finalinėje kovoje.

Ir finalinė kova buvo tikrai įdomi. Komandos žaidė apyilgiai, tad ir stebėti jas buvo įdomu. Bet tądien debiutantai Šilutės „Kablys“ buvo labiau užsivedę ir mažąją taurę iškovojo jie įveikę „Vilkyčius“ rezultatu 87:78.

„Kablio“ komandoje geriausiu žaidėju išrinktas E. Mikužis, kuris finale pelnė 35 taškus. „Vilkyčių“ komandoje geriausiu pripažintas N. Grauslys, jis per varžybas pelnė 26 taškus savo komandai.

Po visų rungtynių VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius ir Šilutės rajono administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasveikino visus dalyvius bei įteikė medalius ir taures. „Šilutės vandenys“ komandą pasveikino ir „Šilutės vandenys“ direktorius Alfredas Markvaldas, kuris stebėjo ir finalinę kova ir palaikė savo komandą. O pirmenybių čempionę Šilutės SM komandą pasveikino su pergale ir sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, kuris įteikė visai komandai kuponą, po rimtų kovų, atsipalaiduoti Palangos baseine.

Nebuvo pamiršti ir pirmenybių teisėjai, kuriems buvo įteikti atminimo prizai.

  

 

 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė