8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

„Šilutės Buliai“ ir vėl jėgas išbandė draugiškame mače su Kauno mažaisiais krepšininkais

„Šilutės Buliai“ ir vėl jėgas išbandė draugiškame mače su Kauno mažaisiais krepšininkais

Mažiausiems Šilutės sporto mokyklos krepšininkams, kuriuos treniruoja Dainius Ašmontas neužtenka vien treniruočių. Nesenai mažieji oranžinio kamuolio mylėtojai „Šilutės Buliai“ sužaidė draugiškas rungtynes su Kauno „NKA Vilkai“. Šį kartą mūsiškiai pajuto pralaimėjimo kartėlį, bet kaip jų treneris sako „Reikia ir pralaimėjimų patirti“. Bet, kaip bebūtų sportininkai stengėsi visus kėlinius ir demonstravo savo sugebėjimus bei padarytą pažangą krepšinio aikštelėje.

Kaip visada mažųjų varžybose netrūksta tėvelių, kurie palaiko savo mažuosius krepšininkus. „Šilutės Bulių“ komandoje nesusirinko didelis būrys žaidėjų, žaidė aštuoni: J. Kalinovas, N. Subačius, K. Žemaitaitis, A. Šalcas, R. Kesarauskas, E. Vaičius, D. Užgalis ir M. Firaitis. O varžovų atvažiavo net dvigubai daugiau – 16-ka.

Pirmame kėlinyje geriau sekėsi svečiams, jie per pirmas 10 min pelnė 11 taškų, o mes – 8. Antrame kėlinyje jau rezultatyvesni buvo „Šilutės Buliai“ ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo prieš kauniečius rezultatu  21:19.

Komandoms grįžus į aikštelę, trečias kėlinys mūsiškiams buvo itin nesėkmingas, vaikams pavyko pelnyti vos du taškus, tuo pasinaudoję varžovai persvėrė rezultatą į savo naudą 23:27.

Trečiame kėlinyje užvirė įdomi ir atkakli kova, nors komandos ketvirtame kėlinyje pelnė apyilgiai taškų (10:11), bet trečio kėlinio ne rezultatyvumas mūsiškiams buvo lemiamas, tad teko pripažinti svečių „NKA Vilkai“ pergalę rezultatu 33:38.

„Šilutės Buliai“ komandoje rezultatyviausias buvo, pats jauniausias ir žemiausias žaidėjas, Jonas Kalinovas. Mažasis krepšinio fanatikas komandai pelnė 17 taškų, tai beveik pusę komandos taškų.

Rezultatyviausias „Šilutės Buliai“ žaidėjas šešiametis Jonas Kalinovas savo komandai pelnė 17 taškų.

 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė