8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškiai iš kroso II etapo varžybų grįžo su visų spalvų medaliais

Šilutiškiai iš kroso II etapo varžybų grįžo su visų spalvų medaliais

1000 m distancijoje mergaičių gimusių 2006 m ir jaunesnės dalyvavo 25-kios lengvaatletės iš įvairių miestelių. Greičiausiai šią distanciją įveikė Linos Leikuvienės auklėtinė Goda Šiaudvytytė, jis savo komandai uždirbo 22 taškus. Prizinės vietos užimti nepavyko Mijai Pielikytei, bet ji komandai laimėjo 7 svarbius taškus.

Jaunuoliai ir vyrai grupėje 6000 m antras finišą kirto Šiauliuose treniruojantis, bet atstovavęs ir Šilutės sporto mokyklos komandą, Aurimas Bendžius, jis komandai uždirbo 18 taškų. Komandai taškų pridėjo ir netikėtai sudalyvavęs bėgime M. Piekytės tėtis Edgaras Pielikis. Jis prizinės vietos neužėme, bet laimėjo 5 taškus komandai.

Jaunučių grupėje 2000 m distancijoje varžėsi 25 lengvaatlečiai, o šilutiškis Naglis Kututys finišavo trečias, pasipuošė bronzos medaliu ir komandai laimėjo 15 taškų.

Jaunių grupėje tiek mergaitėm tiek vaikinams prizinių vietų nepavyko iškovoti, bet bendroje sumoje jie surinko 41 tašką komandai – Dija Jasaitė, Kristina Bataitytė, Erestida Bagdonaitė, Paulius Gudaitis ir Justas Budrikas.

Susumavus II etapo rezultatus paaiškėjo, kad Šilutės sporto mokykla užima I vietą (I etape mūsiškiai buvo antri). Tikėkimės ir kituose etapuose mūsiškiai pasirodys šauniai ir finale džiaugsis I vietos komandine taure.     

Goda Šiaudvytytė II kroso etape vienintelė parsivežė aukso medalį

 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė