8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos Respublikos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate iškovoti 8 aukso medaliai

Lietuvos Respublikos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate iškovoti 8 aukso medaliai

T. Olberkis, D. Liutkus, N. Gedvilas, M. Užkuraitis, R. Altaravičiūtė, M. Kontrimas, A. Aučiūtė, A. Auškelis, M. Jucius ir treneris V. Murauskas

 

Balandžio 4-6 dienomis, modernioje Jonavos sporto arenoje vyko 2019 m. Lietuvos Respublikos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas, kuriame  dalyvavo beveik 100 sportininkų iš 17 miestų. Ringe puikią sportinę formą pademonstravo trenerio Vinco Murausko auklėtiniai – iškovoti 8 aukso medaliai ir vienas bronzos.

Lietuvos rajonų čempionate dalyvauja visi stipriausi Lietuvos rajonų boksininkai, tad kovoti ringe buvo tikrai nelengva. Puikiai pasirodė Marius Kontrimas, kuris finale susitiko su Mariu Višniausku, 15 kartų Lietuvos suaugusiųjų čempionu, ir po įdomios kovos mūsiškis įveikė varžovą ir tapo 52 kg. svorio kategorijos čempionu.

Su visais varžovais susitvarkė ir Markas Užkuraitis, kuris 60 kg svorio kategorijoje iškovojo auksą.

Aukso medalius +91 kg sv. kat. Iškovojo Tomas Olberkis (suaugusiųjų grupė) ir Džiugas Liutkus (jaunimo grupė).

Pirma vieta atiteko ir Nojui Gedvilai (40 kg sv. kat.)

Merginos taip pats tapo savo svorio kategorijų čempionėmis. Austėja Aučiūtė buvo neįveikiama 64 kg svorio kategorijoje, o treniruočių draugė Rugilė Altaravičiūtė taip pat pasipuošė auksu 67 kg svorio kategorijoje. Auksu džiaugėsi ir Emilija Marcinkutė (81 kg sv. kat.).

Bronzos medalis atiteko Aloyzui Auškeliui (57 kg sv. kat.), komandos draugui Mindaugui Juciui 49 kg svorio kategorijoje medalio nepavyko iškovoti – 5 vieta.

Po puikaus pasirodymo Jonavos sporto arenoje, Šilutės boksininkų laukia Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Varžybos vyks balandžio 23–27 dienomis Kaune.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė