8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis pirmą kartą savo karjeroje iškovojo diržą

Buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis pirmą kartą savo karjeroje iškovojo diržą

Prancūzijoje (Paryžiuje) balandžio 11-13 dienomis vyko Tarptautinis bokso turnyras „LES CEINTURES 2019“. Čia jėgas išbandė ir buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis, kuris savo kategorijoje tapo čempionu ir pirmą kartą savo karjeroje iškovojo diržą.

Edgaras ilgą laiką treniravosi pas gerai jau žinoma bokso trenerį Vincą Murauską, dabar sportininkas taip pat treniruojasi ir Kaune, kur bokso paslapčių moko ir vyr. bokso treneris Vidas Bružas.

Tarptautiniame bokso turnyre Paryžiuje E. Skurdelis boksavosi 60 kg svorio kategorijoje. Pirmą varžybų dieną sportininkui nereikėjo boksuotis, nes burtu keliu papuolė tiesiai į pusfinalį. Ten mūsiškio (antrą dieną) jau laukė varžovas iš Slovakijos, kova Edgarui nebuvo sunki, ją laimėjo aiškia persvara 3-0.

Trečią varžybų dieną vyko finalas, E. Skurdelis boksavausi su namų šeimininku prancūzų, kuris už mūsų boksininką buvo jaunesnis, bet visa galvą aukštesnis. Taip pat varžovas buvo kairiarankis bei puikiai judantis ant kojų. Edgaras pasakojo, kad savo varžovą stebėjo dieną prieš vykusioje kovoje bei su treneriu analizavo  prancūzo kovą ir aptarė kokį kovos stilių reikėtų pritaikyti kovoje su šiuo varžovu.

Finalinėje kovoje Edgarui susitikus su prancūzų, Lietuvos boksininkas savo varžovą spaudę, mušė pavieniais smūgiais ir prancūzui padarius klaidą, Edgaras tada pasiųsdavo smūgių seriją. Pirmą raundą mūsiškis pralaimėjo, bet kitus du laimėjo ir rezultatu 2:1 Edgaras Skurdelis džiaugėsi pirma iškovota vieta bei pirmą kartą savo karjeroje iškovotu diržu.

„Po varžybų jaučiausi laimingas, patobulėjęs. Dabar kai Kaune sportuoju tai progresuoju, treniruotes puikios tiesiog esu laimingas ir einu link savo tikslo“ –kalbėjo boksininkas Edgaras Skurdelis

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė