8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

NAMUOSE IR SIENOS, IR DRAUGAI, IR ARTIMIEJI PADEDA PASIEKTI AUKŠČIAUSIŲ REZULTATŲ

NAMUOSE IR SIENOS, IR DRAUGAI, IR ARTIMIEJI PADEDA PASIEKTI AUKŠČIAUSIŲ REZULTATŲ

Balandžio 6 dieną, Šilutėje vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionatas, kuriame dalyvavo Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskėnies treniruojami sportininkai. Į čempionatą atvyko dalyvauti 152 dalyviai iš aštuonių miestų. Mūsiškiai puikiai pasirodė, iškovojo 32 medalius (11 aukso, 12 sidabro ir 9 bronzos) bei laimėjo I komandinę vietą.

Rankų lenkimo čempionate dalyvavo dvi amžiaus grupės, iki 18 metų ir 19-21 metų bei neįgalieji. Šilutės rajono komandą atstovavo 35 sportininkai, kurie varžėsi kaire ir dešine rankomis.

Prieš prasidedant čempionatui sveikinimo žodį tarė Lietuvos rankų lenkimo sporto federacijos (LRLSF) prezidentas Vydas Mikelionis ir Šilutės meras Vytautas Laurinaitis.

Jaunimo iki 18 grupėje puikiai pasirodė šilutiškiai

Varžyboms teisėjavo 10 teisėjų, po du prie kiekvieno iš penkių stalų. Jaunimo iki 18 m. grupėje geriausiai iš pamariškių sekėsi dviem rankų lenkikėm. Irma Bendžiūtė svorio kategorijoje iki 45 kg. tiek dešine tiek kaire ranka iškovojo pirmos vietos medalius. Nuo komandos draugės neatsiliko ir Eglė Grišinaitė (iki 70 kg), kuri taip pat įveikė visas varžoves abiem rankom ir džiaugėsi dviem aukso medaliais.   

Po vieną aukso (kaire ranka) ir po vieną sidabro (dešine ranka) medalus iškovojo Paulina Mickutė (iki 60 kg) ir Aurimas Šikšnis (iki 60 kg).

Skirtingus medalius laimėjo ir Valteris Kupčikovas (iki 60 kg), jis dešine įveikė visus varžovus, o kovodamas kaire buvo antras.

Du sidabro medalius (dešine ir kaire rankomis) pelnė svorio kategorijoje +80 kg Erikas Žvinklys. Po sidabrinį medalį laimėjo dešine ranka Solveiga Dulkytė (iki 45 kg) Dovydas Čemerkas (iki 75 kg) ir Leonardas Jucevičius (iki 70 kg). Leonardas dar ir dešine ranka iškovojo medalį – bronzini.

Po du bronzos medalius pelnė Gintė Radzevičiūtė (+70 kg) ir Rokas Dlugoborskis (iki 50 kg), trečią vietą kaire užėmė Dovilė Tarasevičiūtė (iki 65 kg), trečias vieta atiteko ir Lukui Birbalui (iki 75 kg).

Vyresnių grupė taip pat nesnaudė

Iki 21-erių metų grupėje du aukso medalius iškovojo svorio kategorijoje iki 65 kg Ernestas Girskis. Sidabro medalį, toje pačioje svorio kategorijoje, kovodamas dešine, laimėjo Martynas Žvirblis.

Svorio kategorijoje + 90 kg Lukas Šveikauskas kaire ranka iškovojo sidabro medalį, o dešine – bronzos.

Urtė Vaivadaitė (iki 50 kg) ir Gustė Liukaitytė (iki 60 kg) laimėjo ausko medalius dešine ranka. Karina Berniukevič (iki 65 kg) pelnė sidabro medalį kovodama kaire ranka. Antrą vietą kaire užėmė Jurėnas Ubartas (iki 90 kg), o dešine ranka prizinės vietos neužėmė (4 vieta). Jonas Bartkus (iki 75 kg.) dešine ranka iškovojo bronzą.

Susimavus rezultatus paaiškėjo, kad iš visų 8 dalyvavusių koamndų Šilutės rankų lenkiko komandą surinko daugaiusia taškų 287 ir džiaugėsi didžiulia taure simbloziojančią pirmą vietą. Komandų rikiuotė:  Šilutė – 287 taškai, Radviliškis – 233, Gargždai – 230, Kuršėnai – 201, Mažeikiai – 149, Skuodas – 109, Šakiai – 82, Klaipėda – 55.

Šilutės sporto mokykla.

A. Sakalienė