8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunių iki 15 m sunkiosios atletikos čempionate iškovoti trys medaliai

Lietuvos jaunių iki 15 m sunkiosios atletikos čempionate iškovoti trys medaliai

Vytenis Merecka, Manfredas Burzdžius ir Gablierius Kolberkis 

Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriu Liudo Čičirkos ir Laimo Ličinchai auklėtiniai kovo 30 d. dalyvavo Lietuvos jaunių iki 15 m sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko Simne. Trims sunkiaatlečiams pavyko iškovoti medalius, o kiti prisidėjo prie komandos iškovoję taškus. Šilutės sporto mokykla, kaip komanda tarp 15 dalyvavusiu užėmė šeštą vietą. 

Geriausiai sekėsi ir aukso medalį iškovojo Manfredas Burzdžius, kuris 62 kg. svorio kategorijoje išrovė 70 kg, išstūmė 90 kg ir dvikovėje surinkęs 160 kg pralenkė visus varžovus. Manfredas savo komandai uždirbo 28 taškus. Toje pačioje svorio kategorijoje varžėsi ir komandos draugas Rokas Radvinskas, prizinės vietos neužėmė, bet komandai uždirbo 17 taškų.

Trečios vietos medalius iškovojo du Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. 42 kg svorio kategorijoje Vytenis Merecka dvikovėje surinko 67 kg (27+40) ir laimėjo trečios vietos bedalį, toks pat medalis atiteko ir Gabrieliui Kolberkiui, kuris 54 kg. svorio kategorijoje dvikovėje surinko 83 kg (36+47). Abu sportininkai sudėjus komandai pelnė 42 taškus.

Kitiems komandos draugams medalių iškovot nepavyko, bet jie savo komandai uždirbo taškų: Dominykas Dubickas, Tadas Burzdžius, Merūnas Dubickas, Deividas Stumbrys, Lorencas Matevičius, Ričardas Marozas, Osvaldas Overlingas, Justas Stanišauskas, Ernestas Tarnapavičius, Pijus Sakalis.

Šilutės sporto mokykla iš 15 dalyvavusių komandų surinkusi 222 taškus užėmė 6 vietą. I vieta atiteko Telšiams, II – Alytaus rajonui ir III – Klaipėdai.   

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė