8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pavasario krose šiemet greičiausi švėkšniškiai ir kintiškiai

Pavasario krose šiemet greičiausi švėkšniškiai ir kintiškiai

Gegužės 2 dieną vyko Šilutės rajono mokyklų pavasario krosas, kuriame įvairiuose nuotoliuose varžėsi keturios gimnazijos ir penkios pagrindinės mokyklos. Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad greičiausi tarp gimnazijų yra Švėkšnos „Saulės“ gimnazistai, o tarp pagrindinių mokyklų – Kintų pagrindinė mokykla.

Pavasario kroso varžybose varžytasi keturios amžiaus grupės, mokiniai (pagal amžiaus grupes) turėjo įveikti 500 m, 1000 m, 1500 m ir 2000 m nuotolius. 

500 m distancija

Trumpiausia kroso trasa buvo 500 m. 2006-2007 m gimimo mokinių grupėje mergaičių tarpe greičiausiai distanciją įveikė M. Jankaus pagrindinės mokyklos mokinė G. Šiaudvitytė, antra finišavo M. Pielikytė (Pamario pagr. mok.) ir trečia buvo traksėdiškė S. Kleinaitė. Berniukų grupėje greičiausias buvo kintiškis V. Retenis, antra vieta atiteko švėkšniškiui A. Milinauskui ir trečias finišavo O Rimšas (M. Jankaus pagr. mok).

Tokią pačią distanciją bėgo ir 2004-2005 m gimimo mergaitės. Jų gretose greičiausia buvo M. Jankaus pagr. mok. Auklėtinė K. Stankutė, II v. – E. Mickūnaitė (Pamarys) ir III v. - I. Nausėdaitė (Traksėdžiai).

2004-2005 m gimimo breniukai jau varžėsi 1000 m. distancijoje. Čia greičiausiai finišavo D. Rimšas (M. Jankaus pagr. mok.), antras buvo Pamario mokyklos auklėtinis N. Kuturys ir trečias – I. Butautas (M. Janaksus pagr. mok.).

1000 m. bėgo ir 2002-2003 m. gim. merginos. Čia nepralenkiama buvo Pirmos gimnazijos bėgikė K. Bagdonaitė, antra vieta atiteko Vydūnietei K. Bataitytei, o trečia – D. Jasaitei (Pirma gimnazija). Vaikinai šios amžaius grupės bėgo 1500 m ir šią distanciją greičiausiai įveikė J. Budrikas (Pirma gimnazija), antrą ir trečią vietas pasidalino Vydūno gimnazijos bėgikai – P. Gudaitis ir N. Gailiūnas.

2001 m. ir vyresni grupėje merginos bėgo 1500 m. čia varžovėms jokių šansų nepaliko J. Baciūtė (Pirma gimnazija), kiek vėliau finišą kirto ir antrą vieta laimėjo kintiškė O. Jurgelionytė, trečia finišavo G. Oželytė (Švėkšna).

Ilgiausia distanciją 2000 m bėgo 2001 m. ir vyresni vaikinai. Čia greitakojis buvo Ž. Naumiesčio gimnazistas E. Gumuliauskas. Antras finišavo A. Bakševičius (Pirma gimnazija) ir trečias buvo V. Liekis (Kitai).

Susumavus komandinius rezultatus daugiausia taškų tarp gimnazijų surinko Švėkšnos „Saulės“ gimnazija (164 tšk.). antri buvo Ž. Naumiesčio gimnazija (146), treti Šilutės Pirma gimnazija (130) ir ketvirti liko Vydūno gimnazija (87 tšk.).

Tarp pradinių mokyklų 183,5 taškų surinkusi ir pirmą vietą užsirekomendavusi buvo Kintų pagrindinė mokykla. Antri M. Jankaus pagrindinė mokykla (166), treti Pamario pagrindinė mokykla (149), ketvirti Juknaičių pagrindinė mokykla (118,5) ir penkti liko Traksėdžių pagrindinė mokykla (93).

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė