8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Keturkovės varžybose geriausiai pasirodė švėkšniškiai

Keturkovės varžybose geriausiai pasirodė švėkšniškiai

Gegužės 8 dieną miesto stadione vyko Šilutės rajono mokyklų keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo 3 berniukų ir 3 mergaičių komandos.  Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė ir daugiausiai taškų surinko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos tiek berniukų, tiek mergaičių komandos.

Šiemet keturkovėje dalyvavo vos trys mokyklos: Kintų, Juknaičių ir Švėkšnos. Gaila, kaip sportuojančių mokyklose vis mažiau, o gal nesportuojančių, o tiesiog gal pritrūko entuziazmo iš kūno kultūros mokytojų? Kaip bebūtų keturkovė įvyko ir gražią saulėtą dieną bent trijų mokyklų mokiniai pasidžiaugė saule, grynu oru bei pasportavo.

Mokiniai dalyvavo keturiuose rungtyse: 60 m, 500 m (berniukai 800 m) distancijose, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimas. Geriausiai keturkovėje mergaičių grupėje pasirodė E. Klusaitė (Švėkšna), berniukų grupėje taip pat daugiausia taškų surinko Švėkšnos „Saulės“ gimnazistas T. Žemgulis.

Kiti švėkšniškiai taip pat surinko nemažą kraitį taškų ir mergaičių komanda surinkusi 895 taškus džiaugėsi I vieta (antra vieta Kintams – 699 tšk, trečia Juknaičiams – 684 tšk). Švėkšnos berniukų komanda taip pat surinko daugiausia 1019 tšk. (antri liko Kintai -682 tašk., treti Juknaičiai 627 tšk.). Švėkšnos mokiniai dabar ruošis tarpzoninėse Lietuvos mokinių žaidynėms, kurios vyks Palangoje. 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė