8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovoti du čempionų vardai

Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovoti du čempionų vardai

Džiugas Liutkus iškovojęs čempiono vardą ir jo treneris Vincas Murauskas

Balandžio paskutinį savaitgalį Kaune vyko Lietuvos jaunimo vyrų ir moterų bokso čempionatas. Laikinojoje sostinėje vykusiame čempionate iš viso dalyvavo 100 boksininkų ir 23 boksininkės. Vaikinai kovojo 10-yje svorio kategorijų, merginos medalius išsidalino 7-iose svorio kategorijose. Vinco Murausko auklėtiniai iš Kauno parsivežė du aukso ir vieną bronzos medalį. Boksininkai tiek vyrai, tiek moterys boksavosi tris raundus po tris minutes.

Du čempionai

81 kg svorio kategorijos finale bokso ringe susitiko šilutiškė Emilija Marcinkutė ir marijampolietė Eliza Mickevičiūtė. Čia pranašesnė buvo mūsiškė Emilija, kuriai atiteko aukso medalis.

Čempiono vardą iškovojo ir +91 kg. svorio kategorijoje boksavęsis Džiugas Liutkus, kuris aiškia persvara įveikė kaunietį Lauryną Kazlauską.

Bronzos medalis atiteko ir dar vienam Vinco Murausko treniruojama boksininkui Mindaugui Juciui, kuris 49 kg. svorio kategorijoje nusileido, vėliau tapusiam čempionui, Ernestui Sinkevičiui (Pasvalys).    

Buvo tikėtasi ir dar vieno medalio iš Marko Užkuraičio, bet boksininkais susižeidė petį.

Bendroje čempionato įskaitoje daugiausia medalių iškovojo pirmenybių šeimininkai - Kauno boksininkai, antrą vietą užėmė Pasvalio boksininkai, trečioje vietoje – Kretingos atstovai ir ketvirta vieta atiteko Šilutės komandai.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė