8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatletis V. Retenis tarptautinių vaikų varžybų nugalėtojas!

Lengvaatletis V. Retenis tarptautinių vaikų varžybų nugalėtojas!

Birželio 18 d. Lenkijoje, Lovičo (Lowicz) mieste,  vyko tarptautinės vaikų, gimusių 2006, 2007 ir 2008 metais lengvosios atletikos varžybos.Lietuvos vaikų rinktinės sudėtyje varžybose startavo ir trenerės L. Leikuvienės treniruojamas, Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, šeštokas Vilmantas Retenis, kuris varžėsi kamuoliuko metimo rungtyje. Vilmantas 150 g. kamuoliuką švystelėjo 75,50 m, pasiekė savo asmeninį rekordą ir daugiau nei dviem metrais išlošė prieš pagrindinį varžovą iš Vengrijos.  Kadangi gerokai mažiau už Vilmantą kamuoliuką metė ir varžovas iš Slovakijos, Estijos ir du Lenkijos sportininkai, tad V. Reteniui atiteko nugalėtojo medalis.