8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutė SM komanda tapo nugalėtoja Lietuvos jaunimo čempionate !!!

Šilutė SM komanda tapo nugalėtoja Lietuvos jaunimo čempionate !!!

Esami ir buvę sporto mokyklos auklėtiniai, šiuo metu besimokantys Šiaulių ir Vilniaus sporto gimnazijose, kurie tapo varžybų nugalėtojai ir prizininkai: P. Gudaitis, A. Bendžius, G. Paulauskaitė, K. Jašauskaitė, M. Rudzevičius ir J. Budrikas Sėkmingai kovojo ir taip pat prie Šilutės SM komandinės pergalės prisidėjo : J. Baciūtė, D. Jasaitė, K. Bataitytė, R. Žilius ir O. Guščius.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose