8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tradiciniame Mykolo Oginskio festivalyje ir Šilutės sporto mokyklos raitelės

Tradiciniame Mykolo Oginskio festivalyje ir Šilutės  sporto mokyklos raitelės

2019 m. rugsėjo 01 d., sekmadienį, Mykolo Oginskio žirgyno stadione vyko žirgų konkūro varžybos tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio taurei laimėti. Tai devintosios varžybos, kuriose dalyvauja raiteliai iš visos Lietuvos, pasiruošę varžytis dėl prizinių vietų. Jame dalyvavo ir trys Šilutės sporto mokyklos atstovės: Vėjūnė Lukošiūtė, Neda Sipavičiūtė ir Skaistė Bendoriūtė  bei merginų treneris Gedmantas Grygelis. Raitelei Vėjūnei Lukošiūtei pavyko iškovoti antrą vietą, jaunimo iki 14 metų kategorijoje. Neda Sipavičiūtė akumuliatoriaus su džiokeriu rungtyje iškovojo 1 vietą, Mero taurės varžybose  - 3 vietą.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose