8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sėkmė "Gintarinė jūrmylė 2019" bėgime

Sėkmė

Jaunąjį Mantą Budriką sėkmė lydėjo spalio 12 d. vykusiame tarptautiniame "Gintarinė jūrmylė 2019" bėgime, kuriame dalyvavo būrelis Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių. Vienas jauniausių šilutiškių lengvaatlečių, devynių metų Mantas Budrikas, bėgęs su savo bendraamžiais, nugalėjo pusės jūrmylės (900 m) nuotolyje, o jo vyresnis (17 m.) brolis Justas, labai atkaklioje ir sunkioje 1 jūrmylės bėgimo kovoje užėmė ketvirtą vietą. Brolių palaikyti į varžybas atvyko ir jų tėveliai, kurie labai džiaugiasi abiejų sūnų pasirinkimu sportuoti lengvąją atletiką ir jų pasiekimais.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose